Oferta dnia

Illuminatio

Wydawnictwo ILLUMINATIO to młoda i dynamiczna oficyna, która powstała w 2008 r. Wydaje książki o tematyce ezoterycznej i rozwojowej.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-18 z 23 pozycji
Nowy

Anatomia zdrowia (IL)

36,90 zł

Jak kompleksowo zadbać o ciało, umysł i duszę

Jak odnaleźć się w gąszczu informacji o naturalnych metodach wspomagania zdrowia? Kiedy wybrać medycynę alternatywną, a kiedy konwencjonalne metody leczenia?

...
Nowy

Zioła które leczą (IL)

49,90 zł

Nowoczesna roślinna apteka w twoim domu

Ziołowe preparaty lecznicze z roślin, które znajdziesz w najbliższej okolicy! Dowiedz się, jak w zaciszu własnej kuchni przygotować kapsułki, maści, balsamy, proszki do zębów czy krople...

Nowy

Szczęśliwe jelita (IL)

39,90 zł

Program oczyszczania, który pomoże ci wyeliminować ból, pozbyć się toksyn i pasożytów oraz schudnąć.

Bezcenna wiedza na temat objawów oraz skutków chorych jelit oraz skuteczny 28 dniowy program oczyszczania, który...

Odżywianie Według Jogi

36,90 zł

W tej książce znajdziesz proste ćwiczenia i porady, dzięki którym zmienisz obecne nawyki związane z dbaniem o siebie w zdrowsze i bardziej zrównoważone dla dobra ciała, umysłu i duszy. Twoja droga do harmonijnego życia i...

Księga Tarota

39,90 zł

Doskonała książka o kartach tarota dzięki której dowiesz się, w jaki sposób mogą stać się skutecznym narzędziem do kierowania życiem i zrealizowania najgłębszych pragnień!


Autor: Danielle Noel
Ilość stron: 208

Moc kryształów

34,90 zł

Gwyneth Paltrow i Cameron Diaz oszalały na punkcie zestawów kryształów tworzonych przez Kierę Fogg. Z tą książką każdy zbuduje takie kompozycje, które przyciągają szczęście, sukces, zdrowie i oczyszczają przestrzeń z negatywnych energii. Daj...

Duchowe życie psów

34,90 zł

To książka dla tych, którzy spoglądając na swojego pupila zadają sobie pytanie: o czym myśli?, oraz dla rodziców, którzy zastanawiają się, jak wytłumaczyć swoim pociechom czy psy też idą do nieba.

Autor: Andrew Root
Oprawa:...

Wyprzedaż -30%

Fermentacja warzyw

41,93 zł -30% 59,90 zł

Ponad 120 przepisów na fermentację aż 64 różnych warzyw i ziół dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zainspiruj się i odkryj nowe smaki!

Autor: Christopher Shockey, Kristen Shockey
Oprawa: twarda
Ilość stron:...

Magia Tarota

34,90 zł

Magia tarota to prosta i praktyczna książka, która pomoże zacząć twoją przygodę z tarotem. Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć, zanim wykonasz pierwszy rozkład kart. Niezależnie od talii, którą wybierzesz, poznasz uniwersalne zasady...

Świadome Otrzymywanie

39,90 zł

Ciężko ci zrozumieć czego naprawdę chcesz i boisz się ruszyć z miejsca? Nabierz odwagi i naucz się manifestować swoje pragnienia w rzeczywistym świecie z pomocą tego lekkiego i niezwykle praktycznego poradnika!

Autor: Melody Fletcher...

Oświecenie Serca

49,90 zł

Oświecenie serca to buddyjski poradnik, który jako jeden z niewielu pokazuje, jak wygląda życie już po doświadczeniu ekstazy.

Autor:  Jack Kornfield
Ilość stron: 352
Wydawnictwo - Illuminatio
Oprawa -...