Oferta dnia

Illuminatio

Wydawnictwo ILLUMINATIO to młoda i dynamiczna oficyna, która powstała w 2008 r. Wydaje książki o tematyce ezoterycznej i rozwojowej.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-18 z 21 pozycji

Moc kryształów

34,90 zł

Gwyneth Paltrow i Cameron Diaz oszalały na punkcie zestawów kryształów tworzonych przez Kierę Fogg. Z tą książką każdy zbuduje takie kompozycje, które przyciągają szczęście, sukces, zdrowie i oczyszczają przestrzeń z negatywnych energii. Daj...

Księga Tarota

39,90 zł

Doskonała książka o kartach tarota dzięki której dowiesz się, w jaki sposób mogą stać się skutecznym narzędziem do kierowania życiem i zrealizowania najgłębszych pragnień!


Autor: Danielle Noel
Ilość stron: 208

Duchowe życie psów

34,90 zł

To książka dla tych, którzy spoglądając na swojego pupila zadają sobie pytanie: o czym myśli?, oraz dla rodziców, którzy zastanawiają się, jak wytłumaczyć swoim pociechom czy psy też idą do nieba.

Autor: Andrew Root
Oprawa:...

Wyprzedaż -7%

Fermentacja warzyw

55,71 zł -7% 59,90 zł

Ponad 120 przepisów na fermentację aż 64 różnych warzyw i ziół dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Zainspiruj się i odkryj nowe smaki!

Autor: Christopher Shockey, Kristen Shockey
Oprawa: twarda
Ilość stron:...

Magia Tarota

34,90 zł

Magia tarota to prosta i praktyczna książka, która pomoże zacząć twoją przygodę z tarotem. Znajdziesz tu wszystko, co musisz wiedzieć, zanim wykonasz pierwszy rozkład kart. Niezależnie od talii, którą wybierzesz, poznasz uniwersalne zasady...

Odżywianie Według Jogi

36,90 zł

W tej książce znajdziesz proste ćwiczenia i porady, dzięki którym zmienisz obecne nawyki związane z dbaniem o siebie w zdrowsze i bardziej zrównoważone dla dobra ciała, umysłu i duszy. Twoja droga do harmonijnego życia i...

Świadome Otrzymywanie

39,90 zł

Ciężko ci zrozumieć czego naprawdę chcesz i boisz się ruszyć z miejsca? Nabierz odwagi i naucz się manifestować swoje pragnienia w rzeczywistym świecie z pomocą tego lekkiego i niezwykle praktycznego poradnika!

Autor: Melody Fletcher...

Oświecenie Serca

49,90 zł

Oświecenie serca to buddyjski poradnik, który jako jeden z niewielu pokazuje, jak wygląda życie już po doświadczeniu ekstazy.

Autor:  Jack Kornfield
Ilość stron: 352
Wydawnictwo - Illuminatio
Oprawa -...