Oferta dnia

Agua de Sandalo

Agua de Sandalo

95,00 zł

Agua de Sandalo to perfumowana woda kolońska z drzewa sandałowego jest używana przez niektórych szamanów w Peru i jest tradycyjnie stosowana do eliminowania negatywnych emocji i przynosi pokój i harmonię z samym sobą, domem lub biznesem.

Pojemność: 221ml

Zapach: drzewo sandałowe

Butelka plastikowa

Kraj pochodzenia: Peru

Ilość

Agua de Sandalo to szamańska woda kolońska wykorzystywana w Peru podczas ceremonii i rytuałów mająca na celu ochronę energetyczną, oczyszczanie i uzdrawianie.

Jej mistyczny i przyjemny zapach pozytywnie wpływa na osiągnięcie głębokiego relaksu, lub stanu medytacji.

Agua de Sandalo można wykorzystać do kąpieli, dodając parę kropli, co pozwala oczyścić ciało, dodać energii i orzeźwienia, pozostawiając skórę delikatnie pachnącą.

Perfumowana woda kolońska z drzewa sandałowego jest używana przez niektórych szamanów w Peru i jest tradycyjnie stosowana do eliminowania negatywnych emocji i przynosi pokój i harmonię z samym sobą, domem lub biznesem. Zawdzięcza to odświeżającym właściwościom, które działają równoważąc system nerwowy, łagodząc bóle głowy, bezsenność i nerwy.

316

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Agua de Sandalo to perfumowana woda kolońska z drzewa sandałowego jest używana przez niektórych szamanów w Peru i jest tradycyjnie stosowana...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .