Kubek z zaparzaczem - Złoty Kwiat Życia
search
  • Kubek z zaparzaczem - Złoty Kwiat Życia
  • Kubek z zaparzaczem - Złoty Kwiat Życia
  • Kubek z zaparzaczem - Złoty Kwiat Życia
  • kubek flower of life

Kubek z zaparzaczem - Złoty Kwiat Życia

59,99 zł

Kubek o pojemności 400ml, z zaparzaczem do herbaty, ziół, kawy z pokrywką. Zapakowany w ozdobny szary kartonik.

Materiał:
Kubek i pokrywka z chińskiej porcelany kostnej wypalanej w 1250 °C, zaparzacz ze stali nierdzewnej.
Wydruk: Kwiat Życia w kolorze złota

Idealny do domowej kolekcji, jak i na prezent.

Ilość

Kubek do parzenia herbaty z Kwiatem życia - w zestawie z zaparzaczem i przykrywką, to propozycja dla amatorów aromatycznych naparów, poszukujących nutki orientu w herbacianych rytuałach. Praktyczne i ładne akcesorium będzie doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Kubek z zaparzaczem do herbaty wykonany jest z tzw. porcelany kostnej (Bone China). To najtrwalszy rodzaj porcelany, który powstaje z połączenia kwarcu, kaolinu, skalenia i popiołu kostnego. Materiał ten odporny jest na wyszczerbienia, ma gładką strukturę i delikatny odcień kości słoniowej. Ponadto porcelana kostna pozwala na wydobycie autentycznego smaku zaparzanego napoju. Doskonale podkreśli orientalne nuty pitej herbaty czy kawy.

Zielona herbata, kawa czy ziołowy napar przygotowany w naszym kubku rozgrzeje, doda energii i pozwoli dobrze zacząć lub zakończyć dzień. Dodatkowo duża pojemność 400ml kubka z zaparzaczem to znacznie więcej relaksu i odpoczynku przy ulubionej herbacie, kawie lub innym napoju.

Kubek do parzenia herbaty - piękne i praktyczne akcesorium

Oprócz kubka w zestawie znajduje się zaparzacz ze stali nierdzewnej oraz porcelanowa przykrywka. Zaparzacz pozwala na przygotowanie pełnowartościowego napoju w bardzo prosty sposób. Liście czy fusy nie będą stanowiły problemu ponieważ pozostaną w zaparzaczu dając aromatyczny i bogaty w smaku napój. Dzięki porcelanowej przykrywce proces parzenia napoju przebiega znacznie szybciej i lepiej. Przykrywka kubka utrzymuje również idealną temperaturę napoju. Zapobiega szybkiemu stygnięciu.

Pojemność: 400ml

Materiał: Bone China (porcelana kostna)

UWAGA: Kubek z porcelany kostnej należy myć ręcznie miękką gąbką, tak aby nie uszkodzić wzoru. Nie należy myć kubka w zmywarce. Kubek nie może być używany w kuchence mikrofalowej.

291

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Kubek o pojemności 400ml, z zaparzaczem do herbaty, ziół, kawy z pokrywką. Zapakowany w ozdobny szary kartonik. Materiał: Kubek i pokrywka z...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.