klocek do jogi - korek
search
  • klocek do jogi - korek

Klocek do Jogi - Korek

54,99 zł

Klocki do jogi są używane w szkołach Iyengar, Anusara, Ashtanga, Restorative and Power Yoga. Używane są głównie do podparcia w wygięciach i do umieszczania pod rękami w pozycjach stojących. Są również wykorzystywane jako narzędzia w fizjoterapii.

Materiał: Korek

Wymiary: 23x12x7.5 cm

Cena dotyczy 1 sztuki.

Ilość

Konserwacja: czyścić ciepłą, wilgotną ściereczką.

Naturalny materiał - bezwonny - zaokrąglone krawędzie i narożniki dla wygodnego użytkowania - lekko sprężysty, ale wytrzymały - lekki - antypoślizgowy.

Korek jest w 100% naturalnym, odnawialnym, nadającym się do recyklingu i biodegradowalnym materiałem, pozyskiwanym w przyjaznym dla środowiska procesie zbioru.

Drzewa nie są ścinane by zbierać korek. Kora jest zbierana ręcznie co 9 lat.

Wspieranie wielkiej różnorodności biologicznej - Około 6,6 milionów akrów śródziemnomorskich lasów korkowych rozciąga się na Portugalię, Hiszpanię, Algierię, Maroko, Włochy, Tunezję i Francję. Te lasy dębowe wspierają jeden z najwyższych poziomów różnorodności biologicznej na świecie, ustępując tylko Amazońskim lasom deszczowym.

310

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Klocki do jogi są używane w szkołach Iyengar, Anusara, Ashtanga, Restorative and Power Yoga. Używane są głównie do podparcia w wygięciach i do...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.