Oferta dnia

Poduszka Jasiek - Zielony Liść - Łuska Gryki

Poduszka Jasiek - Zielony Liść - Łuska Gryki

69,00 zł

Poduszka jasiek wypełniona łuską gryki. Dopasowuje się do kształtu głowy. Idealna dla tych co kochają wygodę i zdrowy styl życia.


Materiał zewnętrzny: 100% bawełny
Materiał wewnętrzny: 100% bawełny
Wymiary: ok. 35x26x7 cm
Waga: ok 800 g
Motyw/ kolor: zielony liść/biały, zielony
Wypełnienie: łuska gryki.

POLSKI PRODUCENT.

Ilość

Zdejmowany pokrowiec zapinany na zamek.

Prać ręcznie w 40 stopniach.

Świetnie sprawdza się na koncertach relaksacyjnych lub podczas medytacji i na jodze.

Poduszka jest wypełniona łuską gryczaną. Stosowanie tego rodzaju wypełnienia zostało przeniesione do nas ze Wschodu i obecnie jest najlepszym i najczęściej stosowanym wkładem. Leżenie na poduszce umożliwia zachowanie odpowiedniej pozycji kręgosłupa podczas odpoczynku. Naturalne biopole łuski gryczanej stwarza doskonałe warunki do wewnętrznego przepływu życiowej energii i wyciszenia w medytacji.

Łuski gryki mają właściwości uniemożliwiające rozwój bakterii, pleśni i grzybni. Stosowane są w zapobieganiu chorobom serca, rozwojowi nowotworów. Oczyszcza, zwiększa odporność oraz wzmacnia naturalną żywotność organizmu. Skuteczna w silnych bólach mięśni przykręgosłupowych oraz w leczeniu wad kręgów szyjnych. Jest cenionym materiałem ze względu na swoje antyalergiczne właściwości oraz przepuszczalność powietrza. Łuska, przesuwając się pod ciężarem ciała, pobudza krążenie, pozwalając skórze dodatkowo się dotlenić. Utrzymuje neutralną temperaturę wsypu czego nie posiadają tradycyjne wypełnienia poduszek.

354

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Poduszka jasiek wypełniona łuską gryki. Dopasowuje się do kształtu głowy. Idealna dla tych co kochają wygodę i zdrowy styl życia. Materiał...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .