Oferta dnia

Butelka szklana do wody OM - Wdzięczność

109,00 zł

Butelka na wodę by przekazywać pozytywne wibracje wdzięczności.

- pojemność 1,2 litra
- szkło z recyklingu, bez metali ciężkich
- ekologiczny korek zamykający
- 100% organicznej bawełny
- grawer "Kwiat Życia" na dnie butelki


Ze słowami "Dziękuję" w 6 językach (Angielski, Niemiecki, Francuski, Włoski, Hiszpański, Portugalski). Zestaw zawiera naklejkę do napisania własnej intencji.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Butelki na wodę OM.

Święta geometria (Kwiat Życia). Złoty stosunek (struktura, którą znajdujemy w Naturze), symbol OM (dźwięk kreacji), niebieski kolor, aby solaryzować wodę, ziarno życia pulsujące od dołu i wdzięczność, wszystkie są ujednolicone w tej butelce, aby pozytywnie podnieść wibrację wody i tych, którzy jej używają.

Naturalny ekologiczny korek poddany obróbce: Woda również musi oddychać, dlatego zapewniamy korek, aby chronić i szanować go. Korkowy korek został poddany aseptycznej obróbce, zapewniającej całkowite oczyszczenie, nie wydzielając przy tym żadnych zapachów ani smaków.

100% szkła z recyklingu, 0% metali ciężkich: ta butelka ma na celu przyczynić się do korzystania z wody z kranu i uniknąć masowego wykorzystania plastikowych pojemników. Jest produkowana w Hiszpanii ze 100% szkła z recyklingu, bez metali ciężkich, dlatego nadaje się całkowicie do recyklingu.

Pakowanie, 100% bawełna organiczna: butelka na wodę OM jest rozprowadzana w naturalnej bawełnianej torbie, wyprodukowanej w Hiszpanii.

Dodaj swoją intencję do wody: przezroczysta naklejka służy do rysowania lub pisania z nieusuwalnym znacznikiem, co chcesz dla siebie lub zaoferować komuś innemu.

287