Butelka szklana do wody OM - Wdzięczność
search
  • Butelka szklana do wody OM - Wdzięczność
  • Butelka szklana do wody OM - Wdzięczność
  • Butelka szklana do wody OM - Wdzięczność
  • Butelka szklana do wody OM - Wdzięczność
  • Butelka szklana do wody OM - Wdzięczność

Butelka szklana do wody OM - Wdzięczność

99,99 zł

Butelka na wodę by przekazywać pozytywne wibracje wdzięczności.

- pojemność 1,2 litra
- szkło z recyklingu, bez metali ciężkich
- ekologiczny korek zamykający
- 100% organicznej bawełny
- grawer "Kwiat Życia" na dnie butelki


Ze słowami "Dziękuję" w 6 językach (Angielski, Niemiecki, Francuski, Włoski, Hiszpański, Portugalski). Zestaw zawiera naklejkę do napisania własnej intencji.

Ilość

Butelki na wodę OM.

Święta geometria (Kwiat Życia). Złoty stosunek (struktura, którą znajdujemy w Naturze), symbol OM (dźwięk kreacji), niebieski kolor, aby solaryzować wodę, ziarno życia pulsujące od dołu i wdzięczność, wszystkie są ujednolicone w tej butelce, aby pozytywnie podnieść wibrację wody i tych, którzy jej używają.

Naturalny ekologiczny korek poddany obróbce: Woda również musi oddychać, dlatego zapewniamy korek, aby chronić i szanować go. Korkowy korek został poddany aseptycznej obróbce, zapewniającej całkowite oczyszczenie, nie wydzielając przy tym żadnych zapachów ani smaków.

100% szkła z recyklingu, 0% metali ciężkich: ta butelka ma na celu przyczynić się do korzystania z wody z kranu i uniknąć masowego wykorzystania plastikowych pojemników. Jest produkowana w Hiszpanii ze 100% szkła z recyklingu, bez metali ciężkich, dlatego nadaje się całkowicie do recyklingu.

Pakowanie, 100% bawełna organiczna: butelka na wodę OM jest rozprowadzana w naturalnej bawełnianej torbie, wyprodukowanej w Hiszpanii.

Dodaj swoją intencję do wody: przezroczysta naklejka służy do rysowania lub pisania z nieusuwalnym znacznikiem, co chcesz dla siebie lub zaoferować komuś innemu.

287

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Butelka na wodę by przekazywać pozytywne wibracje wdzięczności. - pojemność 1,2 litra - szkło z recyklingu, bez metali ciężkich - ekologiczny...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać