Biała szałwia mały pęczek 20-25 g
search
  • Biała szałwia mały pęczek 20-25 g

Walec 25-30g Biała Szałwia pęczek

19,99 zł

Piękny pęczek walec Białej Szałwii idealny do codziennego okadzania swojej przestrzeni aby uchronić się przed negatywnym wpływem otoczenia oraz aby silnie je oczyścić. Biała Szałwia jest To święte ziele Indian Nawajo i jest chyba najbardziej znanym i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

Wymiary ±10x3 cm

Waga: 25-30g

Cena dotyczy 1 sztuki.

Więcej na temat białej Szałwii.

Ilość

BIAŁA SZAŁWIA

To święte ziele Indian Nawajo jest chyba najbardziej znanym i cenionym naturalnym kadzidłem na świecie. Podczas spalania wydziela charakterystyczny i przyjemny, naturalny zapach. Biała szałwia stosowana jest ponadto w celach duchowych, do oczyszczania pomieszczeń i ludzi z negatywnej energii. Pomaga również w uzdrawianiu duszy, umysłu i ciała.

"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz. Wypędza nieproszone byty jak i niskie energie z domostw oraz obejść. Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią".

Szałwia biała od stuleci używana była jako kadzidło w rozmaitych ceremoniach, skąd jej inna nazwa – szałwia ceremonialna. Rdzenni amerykanie leczyli szałwią przeziębienia oraz dodawali do kąpieli leczniczych. Dym z liści szałwii służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Jest również bakteriobójcza. Jeśli czujemy się zmęczeni, napięci, przytłoczeni nadmiarem problemów, albo chorowici, warto zrobić rytuał oczyszczania aury ta szałwią.

Białą szałwię można spalać na specjalnym węgielku lub wystarczy podpalić listek i go po chwili zgasić odkładając na odporną na żar podstawkę.

Szałwia pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

43-3

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Piękny pęczek walec Białej Szałwii idealny do codziennego okadzania swojej przestrzeni aby uchronić się przed negatywnym wpływem otoczenia oraz...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać