Oferta dnia

yerba santa kadzidło naturalne

Yerba Santa ok 30g - pęczek

49,90 zł

Opakowanie zawiera pęczek Yerba Santa.

Yerba Santa
(Eriodictyon californicum)

ok 30g 
Ilość: 1 pęczek

Ilość

YERBA SANTA

Yerba Santa występuje w południowo-zachodnich górach Ameryki Północnej. Hiszpańska nazwa tej rośliny to Yerba Santa oznacza "święte ziele". Zachodnie plemiona dawna używali go do celów leczniczych i duchowych. Księża misjonarze nazwali ją tak zaskoczeni jej uzdrawiającą mocą. Yerba Santa jest szczególnie ceniona w celach rytualnych. Palona jest również w celu dodania otuchy i odwagi. 


Duchowość prowadzi do nas znalezienie celu i sensu życiaNaszym pragnieniem jest spokojne, bezstresowe i produktywne życieW rzeczywistości bywa, że życie często stają się przytłaczające i stresujące.
Jednym ze sposobów, aby przynieść spokój i pokój dla siebie i swojego otoczenia jest okadzanieOkadzanie jest procesem oczyszczania osób, miejsc lub przedmiotów z negatywnych energii - ma na celu przywrócenie równowagi.
 


"Idealnie oczyszcza przestrzeń, uwalnia od złych mocy, złych uczuć i niekorzystnych wpływów z zewnątrz.Dodaje odwagi i otuchy.  Wypędzania nieproszonych bytów jak i niskich energii z domostw oraz obejść"

Yerba Santa stosowana była już przez rdzennych amerykanów. Dym z jej liści służył do odkażania domów oraz oczyszczania powietrza.

Yerba Santę wystarczy podpalić z jednej strony, można ją później zgasić i wykorzystać ponownie.


Yerba Santa pochodzi z czystych terenów Ameryki Północnej.

113-2

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Opakowanie zawiera pęczek Yerba Santa. Yerba Santa (Eriodictyon californicum) ok 30g  Ilość: 1 pęczek

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .