Oferta dnia

Feng Shui - Yin Yang zawieszka dekoracyjna

41,30 zł Oszczędź 30%
59,00 zł

Yin Yang

Siedem małych ośmiobocznych kryształów, które reprezentują kolory siedmiu czakr. Zawieszka wisząca w oknie, odgania negatywną energię i przekazuje światło słoneczne w magicznych kolorach w całym pokoju!


Dostarczana w niebieskim kartonowym pudełku.

Materiał: szkło w siedmiu kolorach czakr, linki wykonane z mosiądzu,  Yin Yang odlew w akrylu.

Wymiary: 20 cm

Więcej na tema feng shui

Ilość

Yin Yang

Według tradycyjnej chińskiej medycyny zdrowie i długie życie może być osiągnięte tylko wraz z istnieniem równowagi pomiędzy człowiekiem a kosmosem, pomiędzy człowiekiem a naturą i pomiędzy człowiekiem a jego własnymi organami.

Zasady Yin i Yang wywodzą się z Taoizmu, a kluczową zasada tej równowagi znajduję się w naturze czyli w kosmosie i oczywiście człowieku. Te dwa elementy uzupełniające się, nie mogące się rozdzielić i będące w balansie stale zmieniającym swoje położenie, są niezbędnymi warunkami istnienia.

33-3

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Yin Yang Siedem małych ośmiobocznych kryształów , które reprezentują kolory siedmiu czakr. Zawieszka wisząca w oknie ,...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .