Biały Medytujący Budda z Tajlandii 20cm
search
  • Biały Medytujący Budda z Tajlandii 20cm
  • Biały Medytujący Budda z Tajlandii 20cm

Biały Medytujący Budda z Tajlandii 20cm

129,99 zł

Figurka  medytującego Buddy wykonana z poliuretanu. Piękne zdobienie udekoruje Twoją przestrzeń. Idealnie nadaje się do pomieszczenia w którym medytujesz lub ćwiczysz jogę.

Wymiary 20X11X27.5 cm
Waga ± 750 g

Zdjęcie poglądowe. 

Ilość

Buddyzm to nauki o naturze umysłu pochodzące od historycznego Buddy Siakjamuniego, który żył i nauczał ponad dwa i pół tysiąca lat temu w północnych Indiach. Celem praktyki buddyjskiej jest osiągnięcie całkowitego urzeczywistnienia potencjału umysłu i doświadczenie trwałego szczęścia – oświecenia. Każdy może je urzeczywistnić, dlatego buddyzm nazywany jest religią doświadczenia. W buddyzmie istnieje wiele tradycji, szkół i stylów praktyki. Diamentowa Droga linii Karma Kagyu to najbardziej porywający obszar buddyjskich nauk, idealny dla niezależnych, pełnych radości ludzi.

39
star star star star star
2021-07-28
Kacper
Boski Budda
W realu wygląda fantastycznie. Fajnie, że jest lekka i mozna ja przestawiać. kupiłem dwie i jedną ofiarowałem w prezencie...
 
Figurka  medytującego Buddy wykonana z poliuretanu. Piękne zdobienie udekoruje Twoją przestrzeń. Idealnie nadaje się do pomieszczenia w którym...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać