Budda Obfitości i Szczęścia Figurka 20cm
search
  • Budda Obfitości i Szczęścia Figurka 20cm
  • Budda Obfitości i Szczęścia Figurka 20cm
  • Budda Obfitości i Szczęścia Figurka 20cm

Budda Obfitości i Szczęścia Figurka

118,99 zł

Figurka Budda Obfitości i Szczęścia wykonany z poliuretanu. Piękne zdobienie udekoruje Twoją przestrzeń. Idealnie nadaje się do pomieszczenia w którym medytujesz lub ćwiczysz jogę.

Wymiary: 20x12x13 cm

Waga ± 500 g

Zdjęcie poglądowe.

Ilość

Buddyzm to nauki o naturze umysłu pochodzące od historycznego Buddy Siakjamuniego, który żył i nauczał ponad dwa i pół tysiąca lat temu w północnych Indiach. Celem praktyki buddyjskiej jest osiągnięcie całkowitego urzeczywistnienia potencjału umysłu i doświadczenie trwałego szczęścia – oświecenia. Każdy może je urzeczywistnić, dlatego buddyzm nazywany jest religią doświadczenia. W buddyzmie istnieje wiele tradycji, szkół i stylów praktyki. Diamentowa Droga linii Karma Kagyu to najbardziej porywający obszar buddyjskich nauk, idealny dla niezależnych, pełnych radości ludzi.

39

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Figurka Budda Obfitości i Szczęścia wykonany z poliuretanu. Piękne zdobienie udekoruje Twoją przestrzeń. Idealnie nadaje się do pomieszczenia w...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać