search

Medytujący Budda z Japonii 20cm

119,99 zł

Figurka medytujący Budda z Japonii wykonany z poliuretanu. Piękne zdobienie udekoruje Twoją przestrzeń. Idealnie nadaje się do pomieszczenia w którym medytujesz lub ćwiczysz jogę.

Wymiary 16x11x20 cm
Waga ± 400 g

Kolor: czarny pozłacany

Ilość

Buddyzm to nauki o naturze umysłu pochodzące od historycznego Buddy Siakjamuniego, który żył i nauczał ponad dwa i pół tysiąca lat temu w północnych Indiach. Celem praktyki buddyjskiej jest osiągnięcie całkowitego urzeczywistnienia potencjału umysłu i doświadczenie trwałego szczęścia – oświecenia. Każdy może je urzeczywistnić, dlatego buddyzm nazywany jest religią doświadczenia. W buddyzmie istnieje wiele tradycji, szkół i stylów praktyki. Diamentowa Droga linii Karma Kagyu to najbardziej porywający obszar buddyjskich nauk, idealny dla niezależnych, pełnych radości ludzi.

39
star star star star star
2021-07-28
Edyta
Wspaniała
bardzo piekna!
 
Figurka medytujący Budda z Japonii wykonany z poliuretanu. Piękne zdobienie udekoruje Twoją przestrzeń. Idealnie nadaje się do pomieszczenia w...

Napisz komentarz !



Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać