Figurka Modlący Budda 14cm (pozłacany)
search
  • Figurka Modlący Budda 14cm (pozłacany)
  • Figurka Modlący Budda 14cm (pozłacany)

Figurka Modlący Budda 14cm (pozłacany)

72,99 zł


Mała figurka modlącego się Buddy. Ubrany w szaty ze wzorem kwiatów lotosu, pomalowanych w złotych barwach.

Piękna ozdoba Twojej sypialni, pokoju gościnnego lub ołtarzyka do medytacji.

Waga: ± 230 g

Wymiary: 10,5 × 7 x 14 cm

Materiał: Żywica

Ilość

Słowo Budda jest naprawdę tytułem, a nie imieniem własnym. Oznacza ono ten, który się przebudził tj. przebudził się, by ujrzeć, czym jest rzeczywistość. Po raz pierwszy nadano ten tytuł człowiekowi urodzonemu 2500 lat temu w Nepalu jako Siddhartha Gautama. Współcześni historycy uznają rok 480 p.n.e. w przybliżeniu za datę jego urodzin. Budda nie uważał się za Boga i sami buddyści też go nigdy za takiego nie uważali. Był człowiekiem, który osiągnął Oświecenie, czyli zgłębił znaczenie życia w całej jego pełni.

39
star star star star star
2021-07-28
Iza
Bardzo ładna
pięknie się prezentuje na póleczce, szkoda ze nie mozna wstawić zdjęcia, pokazałabym jak wygląda u mnie. Dziękuję!
 
Mała figurka modlącego się Buddy. Ubrany w szaty ze wzorem kwiatów lotosu, pomalowanych w złotych barwach. Piękna ozdoba Twojej sypialni,...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.