OOBE. PATH OF HEART

3

New product

49,90 zł

Reviews

Grade 
2018-12-27

Wzruszająca

Bardzo wzruszająca książka! Trzeba ją przeczytac zeby poczuc co autor ma do przekazania. Ja nie potrafie ujac tego slowami. Czekam na kolejną książkę!

  Grade 
  2017-04-04

  Super

  Polecam tą książkę każdemu podróżnikowi astralnemu a także tym wszystkim dla których rozwój duchowy stał się czymś bliskim ich sercu! Książka bowiem nie opowiada tylko o podróżach astralnych ale również zawiera opisy ceremonii Ayahuaski, Kambo i jeszcze coś więcej

   Grade 
   2017-03-28

   Niesamowita!

   Niesamowita książka porywająca w świat autora , dająca gamę emocji oraz zmuszająca do refleksji. Największe wrażenie zrobiła na mnie ceremonia aya, podczas której autor zwiedził swoje najmroczniejsze zakątki swego jestestwa. Otwiera serca,by wpuścić tam światło. Dużo cennych przekazów, jeden z nich Oli podczas jej podróży w głąb siebie powtarzam to często w myślach "NIE OCZEKUJ, BąDŻ WDZIĘCZNA" Takie książki zmieniają świat na lepszy.

    Grade 
    2017-03-21

    Świetna książka z SERCEM

    Świetnie napisana. Autor ma bardzo lekkie pióro. Gdy zagłębić się w jej treść, to jest wyczuwalne to co na okładce Autor dał największe i czerwone ;) SERCE. Przeczytałam tę książkę praktycznie jednym tchem. Bardzo ciekawy życiorys Pana Roberta :)
    Wszystkich zainteresowanych czym jest dążenie własną ścieżką i bycie w zgodzie z własnym sercem, zapraszam do przeczytania tejże naładowanej energią książki.
    Pozdrawiam

     Grade 
     2017-02-09

     Książka obdarzona Sercem

     Pięknie napisana książka. To serce na okładce książki mi mówi najwięcej. Kupiłam ją tylko dla tej okładki, nie spodziewając się jej wnętrza. Nigdy nie interesowałam się tematyką oobe ale to serce mnie skusiło, zeby ją kupić i się z nią zapoznąc :) Nie zawiodłam się na swojej intuicji. Czytałam rózne opinie na jej temat ale nie zgodze sie z tym, że ksiązka nie jest dla każdego. WŁAŚNIE JEST DLA KAŻDEGO! Autor opisuje swoją drogę, jaka jest oobe ale zawarł w niej coś czego jest brak na przestrzeni lat w wielu książkach... MIŁOŚĆ... Czuć ją czytając praktycznie każdą stronę we mnie wlewała się od samego początku. Polecam ją każdej istocie, która czuje i nie boi sie miłości :)
     (przepraszam za chaotyczną wypowiedź)

      Grade 
      2017-02-07

      świetna!

      najlepsza książka o OOBE jaka wyszła w Polsce, prawdziwa rewelacja! dla wszystkich, którzy praktykują wyjścia i dla wszystkich, którzy praktykują cokolwiek - po prostu przeczytajcie!

       Grade 
       2016-12-21

       ciąg dalszy Castanedy

       Świetna książka! Czytając czułem jakbym przeniósł się na nowo do świata Carlosa Castanedy. Od tej książki bije niesamowita energia! Jestem pod ogromnym wrażeniem!

        Grade 
        2016-11-29

        Prawdziwe oblicze Ayahuaski

        Jestem pod ogromnym wrażeniem książki OOBE Ścieżka Serca. Książka jest pełna barwnych opisów, zaskakująca i pouczająca na ścieżce duchowego rozwoju. Wisienką na torcie są ostatnie rozdziały dotyczące prawdy na temat ceremonii Ayahuaski. Relacja z pierwszej ręki, która daje wiele do myślenia. Polecam!

         Grade 
         2016-11-24

         :)

         Musze przyznać, że lektura wciągnęła mnie od pierwszego zdania, zaskoczyła przebiegiem i wywołała ogromną ilość wewnętrznych przemyśleń. Zobaczyłam wiele podobieństw do swoich doświadczeń i to sprawiło, że spojrzałam na nie z trochę innej perspektywy. Nie zazdroszczę Robertowi ciężkich "przygód" jednocześnie dziękuję ogromnie za Jego doświadczenia, bo dzięki nim nam będzie już odrobinę łatwiej :).

          Grade 
          2016-11-22

          Niezwykłe przeżycia

          Książka dostarcza niecodziennych przeżyć, pozwala zrozumieć czym jest OOBE. Napisana bardzo przystępnie, emocjonalnie ale i mądrze. Polecam każdemu, nie tylko zainteresowanym tematem, gdyż w efekcie jest to książka z przesłaniem.
          Moja recenzja http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2016/09/262-oobe-sciezka-serca_4.html

           Grade 
           2016-09-07

           Książka dla każdego! Nie tylko dla obemaniaków :)

           Nie potrafię słowami opisać tego, co czułam czytając drugą książkę Autora Roberta Noble OOBE. Ścieżka Serca. Książka poruszyła we mnie wszystko co było możliwe do poruszenia... Większość czasu spędziłam na przecieranie łez z oczu bo historia Autora była bardzo wzruszająca... Do tej pory na samo wspomnienie, czuję jak trzęsie mnie w środku z niewiadomego mi powodu. Książka jest dla wszystkich, nie tylko dla tych osób, co interesują się tematyką opuszczania ciała. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Książka pisana jest lekkim piórem więc czytelnik nie zmęczy się wertując kolejne strony tej opowieści. Jestem tego pewna! Ja nie męczyłam się w ogóle. Wręcz przeciwnie! Przeczytałam książeczkę jednym tchem! :)
           Autor opisuje swoje życie, jak wyglądała jego chęć wzniesienia się wyżej niż to, co jest nam ofiarowane w dniu codziennym.
           Jego zmagania, jego zaciętość i codzienna mordercza walka o uzyskanie tego co zamierzył. I to, że nigdy się nie poddał!
           Jak napisałam na wstępie, nie potrafię opisać tego słowami ale z całą pewnością przeszłam wewnętrzną przemianę.
           Jestem pełna podziwu dla tego człowieka. Dziękuję mu za jego trud i chęć przekazania czegoś transcendentalnego, co zawarte jest praktycznie na każdej ze stron książki. Z całą pewnością mogę z czystym sumieniem i otwartym sercem polecić każdemu czytelnikowi tę pozycję!

           Czekam na trzecią książkę z niecierpliwością.

           Pozdrawiam i dziękuję
           Eoscris

            Write your review!

            Write a review

            OOBE. PATH OF HEART

            OOBE. PATH OF HEART