Oferta dnia

W pogoni za wielką rybą

W pogoni za wielką rybą

39,90 zł

Reżyser filmowy David Lynch dzieli się refleksjami na temat kreatywności, medytacji, rozwijania w sobie procesu twórczego i ciekawostkami z planu filmowego.


Autor:  David Lynch
Ilość stron: 200
Wydawnictwo - Illuminatio
Oprawa -  twarda
Rok wydania - 2017
ISBN - 978-83-65170-91-0
Format: 14 x 19 cm

Ilość

Jak rodzi się pomysł?

Międzynarodowej sławy reżyser, David Lynch, opowiada o inspiracjach, procesie twórczym, medytacji, a także o swoich największych produkcjach.

W pogoni za wielką rybą to nie tylko wspaniała gratka dla fanów Davida Lyncha, ale również doskonała książka dla każdego, kto poszukuje kreatywnych rozwiązań i pomysłów. W krótkich rozdziałach autor omawia etapy rozwoju idei porównując je do „zanurzania się” i „wyławiania” tych najlepszych, które wykorzystuje w projektach kinowych, telewizyjnych, malarstwie i muzyce.

W tej książce po raz pierwszy wspomina o swoim ponad trzydziestoletnim zaangażowaniu w Transcendentalną Medytację oraz o tym, jaki miała wpływ na jego dotychczasową twórczość dzieląc się ciekawostkami z planu filmowego.

To książka, dzięki której:

    Poznasz sekrety legendarnych produkcji filmowych i telewizyjnych, takich jak Miasteczko Twin Peaks, Zagubiona autostrada, czy Mulholland Drive
    Zainspirujesz się, aby obudzić w sobie kreatywność i chęć do działania,
    Dowiesz się, jak pracuje geniusz!

236