Jest jeden komentarz
Średnia ocen
5.0 / 5
star star star star star
1 porady
Dlaczego warto napisać komentarz o produkcie?
Pomagasz innym w zakupach dzieląc się swoim doświadczeniem.
Pomagasz innym w zakupach dzieląc się swoim doświadczeniem.


star star star star star
2021-10-09
Mirosława Oaza Recebzji
Droga Wojownika
To książka, w której możemy przejrzeć się, niczym z lustrze, gdyż wiele poruszanych zagadnie dotyczy nas samych. W słowach Naguala możemy odnaleźć mnóstwo mądrości, pozwalających na spojrzenie w siebie i rozpoznanie tego, co nam przeszkadza, blokuje nasz rozwój i nie pozwala cieszyć się życiem. Uświadamia czym naprawdę jest magia, czarownictwo, szamanizm i kroczenie drogą Wojonika Światła. Niczego nie narzuca, nie interpretuje lecz po prostu opowiada o tym, co przeżył barwnie, szczerze i otwarcie, pozostawiając miejsce na wyłaniające się z tekstu refleksje. To z pewnością książka dla osób z otwartym umysłem i sercem, poszukujących odpowiedzi na to, kim jesteśmy, jaki mamy cel w tym życiu i dokąd zmierzamy. Odnajdziemy w niej wiele mądrych spostrzeżeń, lekcji i wiedzy, które uświadamiają nam to, czego na ogół nie dostrzegamy. Polecam!
 
W swojej czwartej książce Robert Noble – podróżnik astralny oraz autor książek na temat OOBE i szamanizmu – zaprasza do magicznej hacjendy Naguala...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.