Oferta dnia

Dzwon wietrzny (mały)

22,90 zł

Dzwon wietrzny bambusowy. Ręcznie wykonany.
Kraj pochodzenia - Indonezja.

Posiada haczyk do zawieszenia.

Każdy dzwon jest jedyny w swoim rodzaju, dzięki czemu  jest niepowtarzalny. Materiał: drewno; kokos; bambus
Wymiary: dł. maks. 82 cm (ze sznurkami); średnica maks. 12 cm; rozmiar rurek: średnica ok. od 1,5 do 3 cm; dł. od 19 cm do 30 cm
Waga: 250g

Ilość
Obecnie brak na stanie

Orientalny dzwonek wietrzny wykonany ręcznie z drzewa bambusowego i orzecha kokosowego pokryty lakierem ochronnym. Dzwonek składa się z sześciu różnych długości rurek bambusowych przymocowanych do połówki skorupki kokosa.

Dzwonki wietrzne to wspaniała ozdoba ogrodów, balkonów i pomieszczeń mieszkalnych. Dźwięk rozbrzmiewający po uderzeniu serca w dzwonki jest czysty oraz przyjemny dla ucha. Bambusowe dzwonki wietrzne służą nie tylko jako ozdoba ale również znajdują zastosowanie w Feng-Shui, aby harmonizowały przestrzeń, wprowadzały w dobry nastrój czy też sterowały strumieniami energii. Dźwięki wydobywające się z pomocą wiatru skutecznie odprężą, a zawieszone dzwonki przy drzwiach mile przywitają Twoich gości.

Dzwonek wietrzny najlepiej zawiesić przy drzwiach wejściowych w tak sposób, aby skrzydło otwieranych drzwi uderzało za każdym razem w młoteczek dzwonka, powodując piękny dźwięk, a zarazem rozproszy złą energię przez co cały dom czy tez mieszkanie będzie czyste energetycznie, zdrowe i bezpieczne.

Dzwonki wietrzne szczególnie polecamy jako oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Poszczególne dzwonki wietrzne mogą się różnić w niewielkim stopniu miedzy sobą, wielkością i kształtem skorupy orzecha niż jest to widoczne na zdjęciu podglądowym.

146

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Dzwon wietrzny bambusowy. Ręcznie wykonany. Kraj pochodzenia - Indonezja. Posiada haczyk do zawieszenia. Każdy dzwon jest jedyny w swoim...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .