Dzwonek Koschi - Powietrze
search
  • Dzwonek Koschi - Powietrze
  • Dzwonek Koschi - Powietrze

Dzwonek Koschi - Ogień

214,99 zł

Koshi jest instrumentem muzycznym wyrabianym ręcznie u stóp Pirenejów. Jest to następca legendarnego dzwonka „Shanti” produkowanego do roku 2009.

Materiał: drewno bambusowe / metal
Wielkość: 35 cm
Waga: 0,45g

Ilość

Dzwonek Koshi - ŻYWIOŁ Ogień

Dzwonek Koshi Żywioł Ogień ma pręciki nastrojone na nuty: G H D G H D G A. Można go rozpoznać po czerwonej literze "o" w nazwie Koshi wygrawerowanej w dolnej części tuby rezonującej.

Dzwonki Koshi w czterech różnych tonacjach odpowiadają czterem żywiołom. 

Bambusowa obudowa stanowi tubę rezonansową, natomiast tajemnicą dźwięków wydobywających się ze środka, jest osiem metalowych pręcików zamocowanych do metalowej płytki. Trzymane za sznurek, powoduje wodospad relaksujących dźwięków, który pozostawia w nas ciszę.
Umieszczając jedno lub kilka Koshi na zewnątrz, do dyspozycji wiatru, pozwalamy aby natura była kompozytorem. (Koshi używane na zewnątrz wymagają olejowania raz na jakiś czas).

Koshi są popularne w masażach energetycznych, Feng Shui, relaksacji, terapii dźwiękiem, medytacji, jodze, używa się ich w uzdrowiskach, gabinetach terapeutycznych, pracy z dziećmi.
Krystaliczne tony Koshi działają uspokajająco.

Zastosowanie:

- w dźwiękoterapii,
- koncerty muzyczne z wykorzystaniem gongów, mis kryształowych i tybetańskich
- koncerty relaksacyjne, oczyszczające
- na zewnątrz budynku aby odstraszać wpływ negatywnej energii
- przed snem

Dzwonki Koshi wydają bardzo czyste dźwięki, a to za sprawą precyzyjnego strojenia.

Tutaj znajdziesz próbkę dźwiękową: https://youtu.be/MThpV07t7xk

101

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Koshi jest instrumentem muzycznym wyrabianym ręcznie u stóp Pirenejów. Jest to następca legendarnego dzwonka „Shanti” produkowanego do roku 2009....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.