Oferta dnia

Smocza krew i rytuały

Smocza krew i rytuały

Napisane przez   maj 18, 2020     Kadzidła     0 Komentarze

Krew Smoka jest jednym z najsilniejszych składników używanym w wielu rytuałach. Jednak wiele osób podchodzi do nich sceptycznie, gdy widzi ją na liście ziół, myśląc, że odnosi się to do mitycznej bestii. Jest to jednak coś jak najbardziej realnego, stosowanego w rytuałach od tysięcy lat. Więc jeśli krew smoka nie jest krwią smoka, to czym ona jest?

Jest to żywica, która naturalnie tworzy się na jagodach drzewa cynobrowego. Aby ją pozyskać  jest albo ścierana ręcznie, albo wystawiana na działanie pary, aby naturalnie spadła. Można to zrobić również poprzez gotowanie, choć wpływa ono na jakość produktu końcowego.  Może występować ona pod wieloma postaciami np. patyczków, koralików, nieregularnych bryłek lub innych kształtów. Wszystkie te formy nadają się do stosowania w rytuałach.

Trzy główne zastosowania w magii, w których używa się krwi smoka, to ochrona, wyrzucanie i leczenie. Powszechnie uważa się również, że dodanie jej do większości mieszanek ziołowych zwiększy ich moc, co czyni ją bardzo elastycznym i silnym dodatkiem. Na przykład, gdy zamierzasz oczyścić przestrzeń z negatywnej energii, mieszanie szałwii i krwi smoka będzie silniejsze niż sama szałwia.

Jest ona silnie związana z ogniem, co oznacza, że ​​w podstawowych rytuałach może być bardzo skuteczna. Jeśli wykonujesz rytuał, który wymaga fizycznej manifestacji ognia, ale nie jest on dozwolony lub dostępny, żywica ta może go zastąpić. W tym przypadku działa ona jak ogień w postaci stałej.

Można z niej również zrobić na olejek eteryczny, który używany jest w magii związanej z kamieniami i kryształami. Na przykład rozlany na jedną z odmian magnetytu (ang.lodestone) staje się potężnym narzędziem przyciągającym pieniądze. Olejek ten wraz z dodatkiem cynamonu staje się olejkiem miłości, gdy pokropi się nim kwarc różowy. Hematyt lub onyks zanurzone wraz z szałwią w smoczej krwi to alternatywa dla spalania szałwii, aby zniwelować negatywną energię, a także podczas ochrony drzwi i okien. Czysty olejek można również stosować na nadgarstki lub knoty świec, aby ogólnie zwiększyć moc.

Krew smoka to silnie symbiotyczna substancja, którą można wykorzystać do wzmocnienia niemal każdego duchowego rytuału. Dodając ją  jako kadzidło, w bryłkach lub w oleju, do istniejącej mieszanki, zwiększa się moc wszystkich składników. To sprawia, że ​​jest to bardzo przydatny związek do magii rytualnej. Używana osobno, symbolizuje moc, ochronę, leczenie i ogień. Używaj smoczej krwi wszędzie tam, gdzie potrzebny jest ogień, zamiast prawdziwych płomieni lub gdy chcesz wzmocnić swoją osobistą moc duchową. Dla każdego, kto ćwiczy magię rytualną, jest ona jednym z najważniejszych składników, które należy mieć pod ręką.

Żywicę możesz zakupić tutaj: krew smoka

Zostaw komentarz