NAG CHAMPA - PYŁKOWE KADZIDEŁKA GRUBE
search
  • NAG CHAMPA - PYŁKOWE KADZIDEŁKA GRUBE
  • NAG CHAMPA - PYŁKOWE KADZIDEŁKA GRUBE

Nag Champa - Pyłkowe kadzidełka grube

9,99 zł

Kadzidła Nag Champa wykonane są z mieszanki ziół, ekstraktów i olejków kwiatowych. Każde kadzidełko pali się około 45 minut. Popularne w Indiach i Nepalu, często używane do medytacji i relaksacji.

10 sztuk w kartoniku

Ilość

Oryginalne kadzidełka pyłkowe z hologramem zapakowane są w szczelne foliowe torebki zapobiegające utracie zapachu i kartoniki.

"Aromat Nag Champa to mieszanka olejków drzewa sandałowego i kwiatu drzewa Champak z rodziny magnolii, które często jest sadzone w okolicy świątyń i miejsc sakralnych. Dlatego indyjska nazwa "świątynne drzewo". Na Zachodzie przyjęła się nazwa "drzewo radości". Ma ono wielkie złote kwiaty o silnym odurzającym zapachu wyczuwalnym ze znacznej odległości."

50-1

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Kadzidła Nag Champa wykonane są z mieszanki ziół, ekstraktów i olejków kwiatowych. Każde kadzidełko pali się około 45 minut. Popularne w...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.