Oferta dnia

Kadzidełka - Satya Aromaterapia

Kadzidełka - Satya Aromaterapia

9,90 zł

Kadzidełka Satya Aromaterapia to koncentrat olejków eterycznych palo santo, jodły, sosny i aloesu, który pomaga oczyścić i odświeżyć pomieszczenia mieszkalne. Kadzidło to pomaga również w praktyce alternatywnego leczenia, jak reiki, magnetyzm, świecowanie uszu itd. 

Waga: 15g

Opakowanie zawiera 10 patyczków

Ilość

Kadzidło aromatyczne Satya Aroma to koncentrat olejków eterycznych palo santo, jodła, sosny i aloesu, który pomaga oczyścić i chłodzić pomieszczenia mieszkalne. Kadzidło to pomaga również w praktyce alternatywnych leków, takich jak reiki, magnetyzm itd. Ciasto tych materiałów ręcznie zwija się na cienkich laskach bambusowych, co zapewnia minimalny zapach i przyjemną atmosferę. Kije są wolne od substancji toksycznych. Ten duchowy aromat jest szczególnie sformułowany w odniesieniu do modlitw i medytacji. Czyści odświeżenia i tworzy kojący spokój.

51-2-7

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Kadzidełka Satya Aromaterapia to koncentrat olejków eterycznych palo santo, jodły, sosny i aloesu, który pomaga oczyścić i odświeżyć...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .