hem white sage stożki
search
  • hem white sage stożki
  • kadzidełka stożki biała szałwia

Hem White Sage - Kadzidełka Stożkowe

9,99 zł

Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków kwiatów, naturalnej żywicy, ziół - ręcznie rolowane i pakowane. Uznawane za jedne z najlepszych dzięki zastosowaniu w produkcji naturalnych składników i tradycyjnych receptur.

W opakowaniu 10szt stożków.

Ilość

Oryginalne kadzidełka pyłkowe z hologramem zapakowane są w szczelne foliowe torebki zapobiegające utracie zapachu i kartoniki.

"Aromat Nag Champa to mieszanka olejków drzewa sandałowego i kwiatu drzewa Champak z rodziny magnolii, które często jest sadzone w okolicy świątyń i miejsc sakralnych. Dlatego indyjska nazwa "świątynne drzewo". Na Zachodzie przyjęła się nazwa "drzewo radości". Ma ono wielkie złote kwiaty o silnym odurzającym zapachu wyczuwalnym ze znacznej odległości."

52-2

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Kadzidełka HEM są wykonane z najlepszych naturalnych składników - płatków kwiatów, naturalnej żywicy, ziół - ręcznie rolowane i pakowane....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.