Oferta dnia

Steatytowe naczynie do kadzideł Pentagram

Steatytowe naczynie do kadzideł Pentagram

62,90 zł

Steatytowe naczynie na kadzidełka. W opakowaniu znajdują się białe kamyczki do podtrzymywania Kadzideł. Na miseczce wygrawerowany symbol Pentagon.

Wymiary: 10 x 6 cm

Ilość

Steatyt – rzadki składnik skorupy ziemskiej. Steatyt jest skałą metamorficzną. Powstał w wyniku reakcji minerałów, które zaszły w wysokiej temperaturze oraz pod wysokim ciśnieniem. W skali globalnej, steatyt jest raczej rzadką skałą, tworzącą w skorupie ziemskiej obce formacje, ponieważ jego składniki pochodzą z materiałów skalnych znajdujących się w warstwie poniżej skorupy ziemskiej – z płaszcza Ziemi.

Pentagram był symbolem znanym już w czasach neolitu. Pentagram był znany jako Gwiazda Isztar, a później jako Gwiazda Izydy. Mistycy pitagorejscy widzieli w nim symbol doskonałości, kojarzyli go z życiem i zdrowiem.

55-1

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Steatytowe naczynie na kadzidełka. W opakowaniu znajdują się białe kamyczki do podtrzymywania Kadzideł. Na miseczce wygrawerowany symbol Pentagon....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .