Oferta dnia

Steatytowe naczynie do kadzideł

Steatytowe naczynie do kadzideł OM

62,90 zł

Steatytowe naczynie na kadzidełka. W opakowaniu znajdują się białe kamyczki do podtrzymywania Kadzideł. Na miseczce wygrawerowany symbol OM.

Wymiary: 10 x 6 cm

Ilość

Steatyt – rzadki składnik skorupy ziemskiej. Steatyt jest skałą metamorficzną. Powstał w wyniku reakcji minerałów, które zaszły w wysokiej temperaturze oraz pod wysokim ciśnieniem. W skali globalnej, steatyt jest raczej rzadką skałą, tworzącą w skorupie ziemskiej obce formacje, ponieważ jego składniki pochodzą z materiałów skalnych znajdujących się w warstwie poniżej skorupy ziemskiej – z płaszcza Ziemi.

Symbol OM - uważana za pierwszą głoskę wszechświata. Odpowiednia wymowa, ma ułatwić osiągnięcie stanu głębokiej medytacji i oświecenia. Zaleca się intonować głoskę OM długo i przeciągle na wydechu modulując głos. Ma to pomóc w odnalezieniu spokoju i ciszy, połączeniu się z kosmosem oraz doświadczaniu siebie jako części wszechświata.

55-1

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Steatytowe naczynie na kadzidełka. W opakowaniu znajdują się białe kamyczki do podtrzymywania Kadzideł. Na miseczce wygrawerowany symbol OM....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .