zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

karty archaniołów tarot
search
  • karty archaniołów tarot

Niebiańskie przesłania Archaniołów

139,90 zł

Niebiańskie przesłania Archaniołów

44 karty i podręcznik

  • Autor:  Diana Cooper, Jane Delaford Taylor
  • Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
  • Rok wydania: 2022
  • Oprawa: pudełko 10 x 14 cm
  • Liczba stron: 208
  • Numer ISBN: 978-83-8171-999-5
  • Nr wydania: I

 

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Karty archanielskie – otwórz się na anielskie przesłania

Czy wiedziałeś, że w każdej chwili możesz skorzystać z pomocy aniołów i przewodników duchowych? Anioły mogą zrobić dla ciebie wszystko, o ile służy to twojemu najwyższemu dobru. Mogą cię uzdrowić, odpowiadać na twoje pytania, chronić, dawać mądrość, przenieść cię do wyższej częstotliwości i pogłębić twój rozwój duchowy. W jaki sposób skorzystać z anielskiego wsparcia? Pomogą ci w tym te wyjątkowe karty archanielskie i dołączony do nich praktyczny przewodnik!


Poznaj przesłanie anielskie – 44 karty z wizerunkami najpotężniejszych archaniołów

Diana Cooper, specjalistka od kontaktów z aniołami oraz przewodnikami duchowymi, stworzyła unikalną talię, która pomoże ci połączyć się z 44 najpotężniejszymi archaniołami. Archanioł Gabriel, Michał, Metatron, Rafael, Uriel, Zadkiel, Chamuel, Jeremiel czy Samael, tylko czekają, by ci pomóc. Wystarczy, że wyciągniesz jedną z anielskich kart, a zilustrowany na niej anioł pojawi się u twojego boku. Dotknie cię i zaoferuje swoją pomoc. Gdy przeczytasz uważnie przesłanie z karty i rozważysz jej wskazówki, anioł pozostanie z tobą na dłużej. Możesz również umieścić wybraną kartę przy swoim łóżku, wtedy anioł będzie pracować z twoim duchem nawet podczas snu.

Łączenie się z aniołami jest doskonałym sposobem na pogłębienie rozwoju duchowego. Weź do ręki karty archanielskie

Karty anielskie dadzą ci głębsze połączenie z całym królestwem archaniołów, a także niemalże stały dostęp do ich mądrości. Ta, złożona z 44 kart, talia zapewni ci przewodnictwo duchowe, ochronę i uzdrowienie. Wystarczy, że zadasz pytanie i wybierzesz jedną z kart, by zyskać odpowiedź i boską pomoc. Każda z nich jest pięknie ilustrowana, emanuje blaskiem, nadzieją i inspiracją, która otacza archanioły, anioły i serafiny. Emituje radosną i podnoszącą na duchu energię. W dołączonym do talii podręczniku znajdziesz nie tylko wskazówki dotyczące korzystania z kart, wróżb anielskich i odpowiedzi na pytania takie jak, czy każdy z nas posiada osobistego anioła stróża. Znajdziesz tu przede wszystkim szczegółowe opisy każdego z 44 archaniołów widniejących na kartach. Odkryjesz, jakimi mocami dysponują, co symbolizuje ich pojawienie się oraz jakie wskazówki chcą ci przekazać.


Wróżby anielskie – wypróbuj odczyt z trzech kart i zyskaj odpowiedź na swoje pytanie!

Te wyjątkowe karty duchowe doskonale sprawdzą się nie tylko jako wyrocznia, której możesz zadać pytanie, aby otrzymać odpowiedź lub wskazanie kierunku. Możesz używać ich również do wróżenia lub jako talizman – nosząc wybranego archanioła zawsze przy sobie.

Doskonałym sposobem otrzymania wskazówek od archaniołów jest wróżba z trzech kart:

– Umieść pierwszą z nich po lewej stronie. Ta karta reprezentuje przeszłość.

– Drugą umieść na środku. To twoja obecna sytuacja.

– Umieść trzecią kartę po prawej stronie. Ta karta reprezentuje przyszły wynik.

– Przeczytaj je tak, jak pojedynczą kartę, ale pamiętaj o ich pozycji na twojej osi czasu.

– Pamiętaj, aby podziękować aniołom, które do ciebie przyszły.


Wykorzystaj mądrość archaniołów w codziennym życiu!

394

Specyficzne kody

isbn
978-83-8171-999-5
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.