Oferta dnia

Karty Run

Karty Run - Leszek Matela

33,00 zł

Karty Run wraz z książką, która jest unikalną publikacją dotyczącą zastosowania run m.in. dla zdrowia i wzmocnienia organizmu.

Autor: Leszek Matela
ISBN: 83-86737-46-8
Oprawa: miękka
Data ostatniego wydania: 2001
liczba stron: 152

Ilość

Książka jest unikalną publikacją dotyczącą zastosowania run m.in. dla zdrowia i wzmocnienia organizmu. Można w niej znaleźć również wskazówki dotyczące wróżenia z run oraz medytacji symboli runicznych. Dołączono do niej 25 kart z runami, które można wykorzystać jako wzorce do umieszczenia w swoim otoczeniu lub jako pomoc wróżebną.
Runy są niezwykle prostym systemem pozwalającym czerpać ze swego bogactwa każdemu człowiekowi, który się z nimi zetknie. Dają się one w sposób nieskomplikowany zastosować, w czym ma pomóc lektura tej książki. Łatwo możemy przekonać się, iż znaki runiczne mogą być użyte z powodzeniem dla wzmocnienia sił witalnych organizmu, dla pobudzenia naszych zdolności psychicznych oraz rozszerzenia horyzontów poznawczych człowieka.

Znaki runiczne, których zastosowanie omówione jest w tej książce, to niezwykle energetyczne symbole reprezentujące siły Kosmosu. Z biegiem czasu przekształcono je w alfabet.

Czytelnik znajdzie w niej szczegółowo omówione tematy takie jak:

- Znaki runiczne dla zdrowia

- Energetyzujące, gimnastyczne ćwiczenia runiczne dla całej rodziny

- Mudry i runy w terapeutycznych układach rąk

- Znaki runiczne a geomancja i miejsca mocy

- Runy we wróżeniu.

192

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Karty Run wraz z książką, która jest unikalną publikacją dotyczącą zastosowania run m.in. dla zdrowia i wzmocnienia organizmu. Autor: Leszek...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .