Oferta dnia

Złoty tarot (karty + książka)

Złoty tarot (karty + książka)

139,90 zł

W skład zestawu Złoty Tarot wchodzi talia 78 kart o wymiarach wraz z podręcznikiem w języku polskim.

ISBN: 978-83-7377-731-6

Autor: Wróżbita Soleil, Tarocistka Magda

W skład zestawu wchodzi talia 78 kart o wymiarach 9,1 x12,7cm z podręcznikiem w języku polskim ilość stron 108.

Ilość

Talia powstała jako owoc współpracy znakomitej graficzki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Ponieważ nad całym procesem tworzenia ilustracji czuwali profesjonaliści, każda z kart jest nie tylko piękna, ale i maksymalnie wypełniona odpowiednią symboliką. Same karty to jednak dopiero początek. Został do nich bowiem dołączony podręcznik opisujący poszczególne karty, również w pozycjach odwróconych oraz najpopularniejsze rozkłady. Pełno jest w nim również praktycznych porad dla osób, które po raz pierwszy będą używały Tarota. Opisy złoconych kart są wyczerpujące, a jednocześnie zwięzłe, dzięki czemu każdy będzie mógł dokonywać głębszych interpretacji odczytów w oparciu o własną intuicję.

Złoty Tarot - bezcenna wróżba.

202

Brak komentarzy do tego produktu.

 
W skład zestawu Złoty Tarot wchodzi talia 78 kart o wymiarach wraz z podręcznikiem w języku polskim. ISBN: 978-83-7377-731-6...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .