Oferta dnia

Tarot archetypowy z kartami

Tarot archetypowy z kartami

79,00 zł

Autorska metoda pracy z Tarotem wraz z dołączoną do książki talią kart stanowią kompletne narzędzie do wróżenia.

ISBN: 978-83-7377-160-4

Autor: Manuela Klara Olszewska

Opakowanie zawiera: Książkę i karty.

Ilość

Autorka książki jest postacią wyjątkową nie tylko w polskiej astropsychologii, ale także w pojmowaniu i interpretacji Tarota. Lata praktyki zaowocowały wypracowaniem przez nią autorskiej metody interpretacji Arkanów Tarota. Teraz dzieli się z Tobą własnym bezcennym doświadczeniem w swojej bestsellerowej i cenionej przez tarocistów publikacji.
Syntezą jej niezwykłych umiejętności jest niniejsza talia kart, która została dołączona do książki. W niej zawarta jest wiedza i doświadczenie, a także jakaś cudowna tajemnica ... która pobudza naszą intuicję do przebicia się przez warstwę niewiedzy. Wszak karty te są kluczem do zrozumienia świata ... i siebie.

204

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Autorska metoda pracy z Tarotem wraz z dołączoną do książki talią kart stanowią kompletne narzędzie do wróżenia. ISBN: 978-83-7377-160-4...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .