Oferta dnia

Runy Magia i moc - Karty i książka

Runy Magia i moc - Karty i książka

49,40 zł

Runy magia i moc - książka + karty


Autor:  Robert Lichodziejewski
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
ISBN     978-83-7377-402-5
Ilość kart: 24
Książka oprawa: miękka

Ilość

Rozpocznij pracę z runami korzystając z jednej z najbardziej niezwykłych talii kart opracowanej przez utalentowanego artystę młodego pokolenia.
Każda z tych kart powstała w oparciu o wskazówki uznanej specjalistki od run - Ewy Kulejewskiej. Ten duet wybitnych specjalistów stworzył karty, które połączyły w sobie funkcjonalność z ogromnym wróżebnym potencjałem. Oszałamiają one nie tylko swoją stroną wizualną, ale jednocześnie są przepełnione symboliką run, a dzięki dołączonej instrukcji w mig poznasz znaczenie każdej karty.
Każda opatrzona jest piękną grafiką, która nawiązuje do znaczenia poszczególnych znaków. Dzięki temu będziesz czerpał autentyczną radość z pracy z tymi kartami i jednocześnie łatwiej zapamiętasz znaczenie kart.

238

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Runy magia i moc - książka + karty Autor:  Robert Lichodziejewski Wydawnictwo: Studio Astropsychologii ISBN     978-83-7377-402-5 Ilość...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .