Oferta dnia

Karty anielska odpowiedź + książka

Karty anielska odpowiedź + książka

69,60 zł

Anielska odpowiedź na każde pytanie.

ISBN: 978-83-7377-732-3
Format: 10 x 13,5
Rok wydania: 2015
Autor: Doreen Virtue

Opakowanie zawiera: Książkę i  44 karty.

Ilość

Autorzy bestsellerowego Anielskiego Tarota ponownie połączyli swoje siły, by stworzyć talię, jakiej jeszcze nie było. Pozwala ona zasięgnąć porady aniołów dosłownie w każdej, mogącej budzić wątpliwości, sytuacji. Informacje zawarte na kartach i rozszerzone w dołączonym do nich podręczniku, są na tyle precyzyjne, że nie pozostawiają złudzeń odnośnie najlepszej dla nas drogi dalszego postępowania. Możesz zadawać pytania, na które odpowiedź brzmi tak lub nie, bądź orientować się, kiedy może mieć miejsce ważne zdarzenie. Z łatwością dowiesz się, za jaki czas powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość związku, w którym się aktualnie znajdujesz oraz jak będzie wyglądał stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie.

239

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Anielska odpowiedź na każde pytanie. ISBN: 978-83-7377-732-3 Format: 10 x 13,5 Rok wydania: 2015 Autor: Doreen Virtue Opakowanie zawiera:...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .