Oreo - Kawa Mielona 250g
search
  • Oreo - Kawa Mielona 250g

Oreo - Kawa Mielona 250g

28,99 zł

Kawa smakowa ziarnista Tommy Cafe Oreo to kawa smaku mieszanki kruchego ciastka ze śmietaną i czekoladą.

Waga: 250g

Kawa do: ekspresu przelewowego, alternatywnego zaparzania, kawiarki

Rodzaj kawy: 100% Arabica

Kawa: mielona

Intensywność smaku: 3/5

Kwasowość: 2/5

Stopień wypalenia: 3/5

Ilość

Kawa świeżo mielona - kawa jest w specjalnym opakowaniu, z zamknięciem strunowym oraz jednostronnym wentylkiem, aby kawa w nim przechowywana długo utrzymywała swój aromat i odpowiednią wilgotność.

Kawa wpisuje się w nasz codzienny rytuał. Towarzyszy nam przy wszelakich okazjach. Pasuje do każdej sytuacji. Pijemy ją na różne sposoby, jako espresso, Latte Machiato czy Cappuccino. Parzymy je w sposób tradycyjny lub alternatywny. Jednak zawsze przychodzi moment, w którym mamy ochotę na zmianę. Ciekawą alternatywą dla „małej czarnej” jest nasza kawa smakowa, która zapobiegnie codziennej rutynie.

Eksperymentując i próbując różnych mieszanek, Tommy Cafe wyłowił najlepszą bazę do kaw smakowych: Kolumbia Excelso. Jej niezbyt kwaskowaty i zbalansowany charakter doskonale komponuje się z najwyższej jakości aromatami.

Nasze kawy smakowe, to najwyższej jakości kawa Arabica, tylko palona specjalnie pod przygotowanie kaw o różnych kompozycjach smakowych. Olejki potęgują jedynie doznania zmysłowe przy jej spożywaniu.

Tommy Cafe zadbał o to, by olejki dodawane do naszych kaw spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa; były produkowane wg zasad HACCAP oraz spełniały normy ISO 9001.

Kawy smakowe możemy zaparzać tradycyjnie jak i metodami alternatywnymi. W lecie najlepiej przygotowywać je na zimno i podawać z kostkami lodu. Stanowią one doskonały dodatek do deserów, zwłaszcza lodowych. Proponujemy spożywanie kaw smakowych z odrobiną mleka, które doskonale nadaje głębi i pięknie podkreśla jej aromat i smak. Zapraszamy do eksperymentowania, bawienia się kawą. 

383

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Kawa smakowa ziarnista Tommy Cafe Oreo to kawa smaku mieszanki kruchego ciastka ze śmietaną i czekoladą. Waga: 250g Kawa do: ekspresu...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.