kominek serca steatyt
search
  • kominek serca steatyt
  • kominek na tealight
  • kominek do aromaterapii
  • kominek do olejków eterycznych

Serce Kominek do olejków Steatyt

54,99 zł

Uroczy kominek do olejków eterycznych wykonany z polerowanego i lakierowanego wysokiej jakości steatytu. Steatyt to naturalny produkt, który czasami jest ciemny, czasem jasny, czasem marmurkowy. Zbiornik oleju można wyjąć, dzięki czemu można go łatwo wyczyścić.

Z pięknym motywem serca w podstawie.

Rozmiar: 10x7,5cm
Materiał: Steatyt beżowy, łaciaty. 

Zdjęcie jest poglądowe. Każdy kominek wygląda inaczej z racji tego, że jest to naturalna skała.

Ilość

Steatyt – rzadki składnik skorupy ziemskiej. Steatyt jest skałą metamorficzną. Powstał w wyniku reakcji minerałów, które zaszły w wysokiej temperaturze oraz pod wysokim ciśnieniem. W skali globalnej, steatyt jest raczej rzadką skałą, tworzącą w skorupie ziemskiej obce formacje, ponieważ jego składniki pochodzą z materiałów skalnych znajdujących się w warstwie poniżej skorupy ziemskiej – z płaszcza Ziemi.

143-4

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Uroczy kominek do olejków eterycznych wykonany z polerowanego i lakierowanego wysokiej jakości steatytu. Steatyt to naturalny produkt, który...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać