zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy
Kuripe do Rapé 43
search
  • Kuripe do Rapé 43

Kuripe do Rapé 43

99,00 zł

Przedstawiamy Kuripe, które są nie tylko funkcjonalnymi narzędziem, ale również pięknym dziełem sztuki. Każda z rurek jest starannie ozdobiona sznurkami, piórkami, koralami i innymi elementami przez doświadczonego Szamana, który wykonuje je z mocą, sercem i intencją.

Każdy detal ozdób na Kuripe ma swoje znaczenie i symbolikę. Sznurki, splecione z dbałością o detale, reprezentują połączenie z duchem natury oraz siłami duchowymi. Piórka, które ozdabiają rurki, niosą w sobie energię i symbolikę zwierząt, które są często uważane za duchowych przewodników lub mądrość przodków. Koraliki dodające blasku i koloru, reprezentują piękno, harmonię i jedność z otaczającym nas światem. 

Materiał: bambus, włóczka, koraliki, piórko.

Wymiary: 9cmx 10cm

Rurka sprzedawana dokładnie taka jak widać na zdjęciu.

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Kolory mogą różnić się od tych przedstawionych na zdjęciu.

To, że rurki Kuripe i Tepi są wykonane z mocą i sercem, oznacza, że Szaman oddaje w nie całe swoje intencje i energię. Podczas tworzenia tych rurek, szaman skupia się na głębokim zrozumieniu i szacunku dla tradycji, której są one częścią. Przekazuje swoje błogosławieństwo i intencje, aby rurki Kuripe i Tepi służyły swojemu właścicielowi w sposób harmonijny i pozytywny.

Te ozdobione rurki Kuripe i Tepi są nie tylko narzędziami do aplikacji rape, ale również przedmiotami, które mają moc przypominać nam o naszym połączeniu z naturą, duchem i energią świata. To autentyczne dzieła sztuki, które wzbogacają nasze doświadczenie stosowania rape, dodając mu piękno i głębię.

Przywołując w sobie szacunek i wdzięczność za mądrość kultury, z której te rurki pochodzą, przyjmując je z pokorą, możemy czerpać z nich nie tylko praktyczne korzyści, ale także duchowe i emocjonalne wzbogacenie. To unikalne rurki, które połączą Cię z dziedzictwem kulturowym i otworzą drogę do odkrywania głębszych wymiarów świata i samego siebie.

Rape, to tradycyjny środek roślinny, który jest stosowany przez niektóre kultury tubylcze na całym świecie. Jest on podawany poprzez rurkę wykonaną z bambusa lub kości, która umożliwia dostarczenie rape do nosa lub ust. Jest to proces, który może być wykonywany samodzielnie za pomocą rurki o kształcie "V" zwanej Kuripe, bądź również przez inną osobę, która używa rurki zwaną Tepi.

Kuripe jest specjalnie zaprojektowaną rurką, która łączy usta z nosem, umożliwiając osobie aplikację rape bez potrzeby pomocy z zewnątrz. Ma ona kształt litery "V" i jest dostosowana do anatomicznych proporcji twarzy, aby zapewnić wygodę i precyzję podczas stosowania środka. Osoba korzystająca z Kuripe może samodzielnie umieścić rurkę w ustach i wciągnąć powietrze, aby rape przedostała się do nosa. Jest to intymny i indywidualny sposób aplikacji, pozwalający na kontrolę dawki i intensywności dozowania.

Z drugiej strony, Tepi jest narzędziem używanym przez inną osobę, która asystuje w podawaniu rape. Tepi to długa rurka, którą osoba trzyma i używa do aplikacji rape na nos lub usta drugiej osoby. Ta forma podawania rape jest bardziej zewnętrzna i wymaga zaufania i współpracy między dwiema osobami. Tepi umożliwia kontrolowane i precyzyjne wprowadzenie rape do organizmu drugiej osoby, co może być szczególnie korzystne w przypadku rytuałów grupowych lub terapeutycznych.

W obu przypadkach, zarówno przy użyciu Kuripe, jak i Tepi, rurki są używane jako narzędzia do podawania rape. Różnica polega na sposobie aplikacji - czy to samodzielnie przez osobę korzystającą z Kuripe, czy poprzez asystę drugiej osoby przy użyciu Tepi. Oba te narzędzia mają swoje miejsce i znaczenie w kontekście tradycyjnych praktyk kulturowych, rytualnych i terapeutycznych związanych z użyciem rape.

Ważne jest, aby zawsze przestrzegać tradycyjnych i kulturowych norm oraz szanować znaczenie i wartość tych narzędzi. Przy korzystaniu z rape, ważne jest również zachowanie umiaru i ostrożności, zgodnie z zaleceniami i tradycjami danej kultury, a także uwzględnienie ewentualnych skutków zdrowotnych.

24-2
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.