zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Łapacz snów Yin Yang mały niebieski - 10 cm
search
  • Łapacz snów Yin Yang mały niebieski - 10 cm
  • Łapacz snów Yin Yang mały niebieski - 10 cm

Łapacz snów 10 cm Yin Yang mały niebieski

84,99 zł

Zgodnie z tradycją Indian w nocy w powietrzu unoszą się sny. Dzięki Łapaczowi snów dobre sny docierają do człowieka i się śnią, a złe sny zostają uwięzione w łapaczu i z nadejściem świtu obracają się w nicość.

Jeśli masz problemy ze snem, cierpisz na bezsenność czy koszmary, koniecznie zaopatrz się w taki przedmiot mocy, który pozwoli Ci uwolnić się od tych problemów. 

Ręcznie wykonany przez Szamana  z intencją uzdrowienia ciała i umysłu.

Znak: Yin Yang

Średnica koła: 10 cm

Długość całkowita: ok 50 cm

Kolory dominujące: niebieski, szary, kremowy i inne.

Materiał: obręcz metalowa, sznurek bawełniany, koraliki, piórka.

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Yin i Yang to dualistyczna zasada, która głosi, że jedno nie może istnieć bez drugiego. Są to przeciwstawne siły, które opisują pozornie sprzeczne aspekty. Jednakże, pomimo swojego przeciwieństwa, są one komplementarne i wzajemnie powiązane w świecie przyrody. Yin i Yang są wzajemnie zakorzenione, przechodzą przez transformację i równoważą się nawzajem. Ich celem jest utrzymanie trwałej i dynamicznej równowagi, dlatego są nieustannie w przemianie. Żaden z biegunów nie jest statyczny, co prowadzi do ciągłych zmian w przyrodzie i wszechświecie.

Przykładem tego fenomenu może być drzewo, które wypuszcza liście na wiosnę, kwitnie, owocuje, a następnie zrzuca liście na zimę, aby ponownie ożyć na wiosnę. Podobnie dzieje się z porami roku - wiosną natura budzi się do życia, lato przynosi pełnię energii, jesień obfituje w zmiany kolorów, a zima przynosi spokój. Każdy cykl jest następujący po sobie rok po roku, a wraz ze wzrostem natury przychodzi wiosna.

Krótsze cykle, takie jak dzień i noc, także odzwierciedlają tę dualistyczną zasadę. Po nocy następuje dzień, a po dniu ponownie nadchodzi noc. Nawet w ramach jednego bieguna, jakim jest dzień, istnieje obecność elementów drugiego bieguna, czyli nocy. To samo dotyczy drugiego bieguna - Yin zawiera w sobie odrobinę Yang, podobnie jak Yang zawiera odrobinę Yin.

W ten sposób Yin i Yang tworzą harmonijną równowagę, która jest nieodłączną częścią natury i wszechświata.

Indianie wierzący w nadprzyrodzoną moc łapaczy snów powiadają, że sny, zarówno te dobre, jak i złe, zsyłane są z ciemnego, nocnego nieba. Złe sny, jako te wielkie i niezdarne, wpadają w sieć i grzęzną w niej, by pod wpływem promieni porannego Słońca wyparować wraz z rosą. Dobre sny, jako małe i sprytne przeciskają się i po piórze spływają delikatnie na śpiącego, uprzyjemniając mu odpoczynek. Mówi się też, że kolisty kształt jego ramy symbolizuje cyklicznie powtarzający się krąg czasu, Matkę Ziemię, cztery strony świata, w których żyją ludzie. Sieć wyobraża jedność rodziny z wszystkimi jej powiązaniami, zaś więzy - więzy rodzinne.

22-1
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.

Zobacz także