Ścieżki Szamana - Pakiet
search
  • Ścieżki Szamana - Pakiet
  • Ścieżki Szamana - Pakiet
  • Ścieżki Szamana - Pakiet

Ścieżki Szamana - Pakiet mp3 (Bez płyty)

79,99 zł

Pakiet trzech nagrań wchodzących w skład Ścieżek Szamana:

  • Podróż do Dolnego Świata (31min:42s)
  • Podróż po Zwierzę Mocy (34min:43s)
  • Intencja Orła (35min:10s)

Produkt dostępny w formacie Mp3 (320kbps)

BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Pakiet trzech nagrań wchodzących w skład Ścieżek Szamana

Według szamanizmu, świat duchowy dzieli się na trzy części - Dolny, Środkowy i Górny. Szaman podróżuje do tych światów podczas szamańskiej podróży, by szukać pomocy, przewodnictwa, zwierząt mocy, etc. Te trzy światy są zwykle przedstawiane jako części Drzewa Świata; Dolny Świat jako korzenie, Środkowy Świat jako pień, Górny Świat jako korona. Każdy z tych światów ma własne wibracje i mądrość jaką oferuje szamanowi; można w nim spotkać różne duchy i byty, począwszy od zwierząt mocy, a kończąc na przewodnikach duchowych.

Muzyka Ścieżek Szamana została skomponowana w oparciu o pierwotne instrumenty. MUZYKA ŚWIATA, szamański trans, medytacja, etno, uzdrawiające dźwięki. To MISTERIUM - duchowa uczta , która wprowadza uczestnika w stan głębokiej kontemplacji. To wyprawa w głąb siebie do żródła, do korzeni, do światła. Oprócz gongów doświadczamy również dzwięków śpiewających, mis tybetańskich, fletów, didgeridoo, tampury, cytry, harmonium i odgłosów natury.

Przykładowe próbki nagrań:

https://www.youtube.com/watch?v=jInXJ2p_uVc

https://www.youtube.com/watch?v=MOw9QrDRAq8

https://www.youtube.com/watch?v=r9OsYzI2Rp4

85

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Pakiet trzech nagrań wchodzących w skład Ścieżek Szamana: Podróż do Dolnego Świata (31min:42s) Podróż po Zwierzę Mocy...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.