• -20%
Ścieżki Szamana - Pakiet
search
  • Ścieżki Szamana - Pakiet
  • Ścieżki Szamana - Pakiet

Podróż do Dolnego Świata - mp3 (Bez Płyty)

19,99 zł
15,99 zł Oszczędź 20%

Nagranie Podróż do Dolnego Świata z serii "Ścieżki Szamana"

Produkt dostępny w formacie Mp3

Czas trwania: 31 minut 42 sekund. Najwyższa jakość Mp3 320kbps

Kliknij aby odsłuchać krótki fragment.

BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Nagranie Podróż do Dolnego Świata to prowadzona medytacja zabierająca nas w Świat Szamanizmu. Oferowane ćwiczenie podróży do dolnego świata jest podstawową praktyką szamańską wykonywaną od tysięcy lat.

Muzyka została skomponowana w oparciu o pierwotne instrumenty. MUZYKA ŚWIATA, szamański trans, medytacja, etno, uzdrawiające dźwięki. To MISTERIUM - duchowa uczta , która wprowadza uczestnika w stan głębokiej kontemplacji. To wyprawa w głąb siebie do źródła, do korzeni, do światła. Oprócz gongów doświadczamy również dźwięków śpiewających, mis tybetańskich, fletów, didgeridoo, tampury, cytry, harmonium i odgłosów natury.

Podróż do Dolnego Świata - Próbka Nagrania:

https://www.youtube.com/watch?v=jInXJ2p_uVc

82
star star star star star
2022-04-06
Ola
Moje pierwsze nagranie w którym totalnie odleciałam! Piękna ścieżka dźwiękowa i głos lektora. Polecam wszystkie nagrania z tej...
 
Nagranie Podróż do Dolnego Świata z serii "Ścieżki Szamana" Produkt dostępny w formacie Mp3 Czas trwania: 31 minut 42 sekund....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.