zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

uzdrawiający sen - adam bytof
search
  • uzdrawiający sen - adam bytof

Uzdrawiający sen - mp3 (Bez płyty)

0,00 zł

Nagranie medytacyjne Adama Bytofa "Uzdrawiający Sen". To świetna medytacja prowadzona, pozwalająca zasnąć głębokim i regenerującym snem.

Produkt dostępny w formacie Mp3

Czas trwania: 45 minut 6 sekund.

Więcej nagrań medytacyjnych Adama znajdziesz na oficjalnym kanale YT

BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Nadzwyczajne możliwości naszego mózgu w zakresie samouzdrawiania aktywują się w czasie tzw. odmiennych stanów świadomości. Podczas głębokiego transu, w zaawansowanej hipnozie, podczas medytacyjnego skupienia oraz właśnie w czasie snu (szczególnie w czasie snu świadomego), siła oddziaływania umysłu na ciało jest nieporównywalna ze stanem jawy. Znieczulenie na ból, kiedy pogrążonym w transie uczestnikom religijnych obrzędów grubymi drutami przebija się policzki, podniesienie do 38 stopni Celsjusza temperatury swojego ciała podczas tzw. tumo jogi praktykowanej przez tybetańskich buddystów, dramatyczne przyspieszenie akcji serca, ciśnienia krwi, przekrwienie narządów płciowych w czasie erotycznego snu to efekty, których nie można wywołać w swoim ciele w zwykłym stanie świadomości. Uzdrawiający sen praktykowany był od tysięcy lat w różnych kulturach. Korzystali z niego starożytni Egipcjanie i Grecy, Indianie obu Ameryk, jogini hinduscy i tybetańscy. Każdy z nas może skorzystać z nadzwyczajnych zdolności mózgu, które ujawniają się w fazie REM, gdy śnimy nasze sny. W naszej podświadomości tkwią naprawdę niezwykłe możliwości samouzdrawiania. Skorzystajmy z nich. I tak przecież każdej nocy idziemy spać...

88
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.