zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Miłująca Dobroć - mp3 (Bez płyty)
search
  • Miłująca Dobroć - mp3 (Bez płyty)

Miłująca Dobroć - mp3 (Bez płyty)

0,00 zł

Nagranie "Miłująca Dobroć".

Produkt dostępny w formacie Mp3

Czas trwania: 16 minut 51 sekund. Najwyższa jakość Mp3 320kbps

BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Zapraszamy na podróż w głąb swojego serca, gdzie uwolnisz się od negatywnych emocji i napełnisz się miłującą dobrocią. W tym nagraniu medytacyjnym skupisz się na uzdrawianiu swoich relacji z innymi ludźmi oraz z otaczającym Cię światem. Pozwól sobie na chwilę zatrzymania i skupienia na swoim oddechu, aby poczuć się bezpiecznie i wejść w głęboki relaks. Wizualizując sobie świat pełen miłującej dobroci, uwolnisz się od wszelkich niechcianych emocji i napełnisz się uczuciem miłości i życzliwości. Ta medytacja pomoże ci poczuć się bardziej zintegrowanym z otaczającym światem i innymi ludźmi.

W tle tego nagrania medytacyjnego "Miłująca dobroć" będzie przewijać się kojąca muzyka, która dodatkowo pomaga w wyciszeniu umysłu i ciała. Miły głos Cris wprowadzi Cię w głęboki stan relaksu, w którym będziesz mógł skupić się na wizualizacji i odbudowy swoich relacji z innymi osobami oraz z całym otaczającym światem. Dzięki temu nagraniu medytacyjnemu, doświadczysz głębokiego uzdrowienia i uwolnienia od niechcianych emocji.

Udanej podróży!

EosCris & Robert Noble

392
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.