zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Medytacja uwalniająca z Archaniołem Michałem - mp3 (Bez płyty)
search
  • Medytacja uwalniająca z Archaniołem Michałem - mp3 (Bez płyty)

Medytacja uwalniająca z Archaniołem Michałem - mp3 (Bez płyty)

9,99 zł

Nagranie medytacyjne - "Medytacja uwalniająca z Archaniołem Michałem". Prowadzi EosCris.

To świetna medytacja prowadzona, pozwalająca uwolnić się od przeszłości. Przygotuj się do symbolicznego odcięcia od przeszłości, korzystając z wsparcia Archanioła Michała. Ta medytacja przyniesie Ci spokój i ukojenie, pomagając uwolnić się od starych więzów.

Koniecznie zapoznaj się z długim opisem.

Produkt dostępny w formacie Mp3 

Czas trwania: 25 minut 30 sekund.

BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Przedstawiamy wyjątkowe doświadczenie medytacyjne, które przekracza granice zwykłych praktyk. Zanim zanurzysz się w tej transcendentnej medytacji, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie, aby maksymalnie wykorzystać jej potencjał. Ta medytacja posiada niezwykłą moc, dlatego zalecamy znalezienie spokojnego miejsca, gdzie możesz swobodnie oddać się praktyce i skoncentrować na swoim wnętrzu.

Przygotowanie miejsca:

Znajdź kawałek podłogi, na którym możesz wygodnie usiąść. Upewnij się, że otacza cię całkowita cisza i spokój. Wyłącz wszelkie urządzenia elektroniczne, aby uniknąć potencjalnych zakłóceń.

Potrzebny sprzęt:

Przygotuj 5-metrowy bawełniany biały sznurek lub linki, które stworzą symboliczną barierę ochronną wokół ciebie i świec. Ułóż 5 białych świec w okręgu, tworząc barierę światła, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przygotuj słuchawki, aby jeszcze lepiej wczuć się w medytację. Znajdź wygodną poduszkę, na której możesz spocząć podczas praktyki.

Zadbaj o bezpieczeństwo:

Upewnij się, że nikt nie zakłóci twojej medytacji. Zamknij drzwi, aby uniknąć niepotrzebnych zakłóceń. Ostrzeż domowników, że potrzebujesz chwili prywatności i skupienia.

Przygotuj się do odcięcia:

Przed rozpoczęciem medytacji, zastanów się, kogo lub co chcesz odciąć od siebie. Teraz, gdy jesteś odpowiednio przygotowany/a, zanurz się w głęboką medytację odcięcia, korzystając z wsparcia Archanioła Michała. Ta medytacja przyniesie ci spokój i ukojenie, pomagając uwolnić się od przeszłości i tworząc symboliczną barierę przed negatywnymi wpływami.

Zapraszam gorąco,

EosCris

392
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.