zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

energia miłości medytacja robert noble
search
  • energia miłości medytacja robert noble

Uzdrawiająca Energia Miłości - Medytacja - mp3 (Bez płyty)

9,99 zł

Nagranie medytacyjne Roberta Noble "Uzdrawiająca Energia Miłości". To świetna medytacja prowadzona, pozwalająca połączyć się z uzdrawiającą energią.

Produkt dostępny w formacie Mp3

Czas trwania: 14 minut


BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Zapraszamy do odkrycia medytacji prowadzonej, która umożliwi Ci doświadczenie przepływu energii miłości w Twoim ciele. W trakcie tej medytacji będziesz mógł/a uzdrawiać swoje ciało, wyobrażając sobie i odczuwając Boską energię miłości przenikającą każdą część Twojego bytu. Poczujesz okazję do uzdrawiania każdej potrzebującej partii swojego ciała, począwszy od akceptacji stanu bólu i wybaczenia sobie, aż po doświadczenie pełnego, zdrowego ciała otoczonego miłością. Medytacja zawiera elementy hipnotyczne, które pozytywnie oddziałują na Twoją podświadomość, wspierając Cię w odblokowaniu mocy uzdrawiania samego siebie i Twojego otoczenia.

Dzięki tej medytacji odnajdziesz wewnętrzny spokój i zrelaksujesz się. Przygotuj wygodne miejsce, zamknij oczy i pozwól sobie na pełne skupienie, oddając się prowadzeniu Roberta Noble. Ta medytacja jest dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć przepływu miłości przez swoje ciało i osiągnąć wewnętrzną harmonię.

Nie czekaj - odkryj, jak wiele dobra może przynieść ta medytacja dla Twojego samopoczucia i zdrowia.

Udanej podróży!

392
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.