zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Afirmacja Zachariasza - mp3 (Bez płyty)
search
  • Afirmacja Zachariasza - mp3 (Bez płyty)

Afirmacja Zachariasza - mp3 (Bez płyty)

9,99 zł

Medytacja Afirmacja Zachariasza - Prowadzi Robert Noble.

Prezentujemy specjalną medytację - rekapitulację stworzoną dla Wojowników przez Zachariasza, przekazaną przez Roberta Noble. To unikalne nagranie, które pozwala odzyskać energię i żyć pełnią życia. Zamknij oczy, zrelaksuj się i pozwól mądrości Ducha przewodniczyć. Odkryj pełne życie, dzięki tej wyjątkowej medytacji.

Produkt dostępny w formacie Mp3 

Czas trwania: 29 minut 56 sekund.

BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

To afirmacja, która pomaga odzyskać energię i żyć w pełni tu i teraz. Zawiera w sobie  słowa, które pozytywnie wpłyną na Twoje życie.

Zrelaksuj się, zamknij oczy i skup się na moim głosie. Powoli oddychaj i wraz z każdym wdechem czuj, jak wypełniasz się energią i siłą.

Afirmacja Zachariasza pomoże Ci poczuć, że jesteś prowadzony przez mądrość i miłość Ducha, co pozwoli Ci zrobić kroki ku pełnemu zdrowiu, obfitości i prawdzie.

Dzięki tej medytacji poczujesz, jak odzyskujesz swoją energię i żyjesz w pełni tu i teraz. Jeśli szukasz sposobu na zrelaksowanie się i odzyskanie równowagi, ta medytacja jest dla Ciebie. Zachęcam Cię do spróbowania i doświadczenia pozytywnych efektów, jakie może przynieść afirmacja Zachariasza. Napisz w komentarzu o swoich odczuciach związanych z tą afirmacją. 

392
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.