• -20%
Podróż po Zwierzę Mocy
search
  • Podróż po Zwierzę Mocy
  • Podróż po Zwierzę Mocy

Podróż Po Zwierzę Mocy- mp3 (Bez Płyty)

19,99 zł
15,99 zł Oszczędź 20%

Nagranie Podróż po Zwierzę Mocy z serii "Ścieżki Szamana"

Produkt dostępny w formacie Mp3

Czas trwania: 34 minut 43 sekund. Najwyższa jakość MP3 320kbps

Kliknij aby odsłuchać krótki fragment.

BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Nagranie Podróż po Zwierzę Mocy to prowadzona medytacja zabierająca nas w Świat Szamanizmu w celu pozyskania ducha opiekuńczego jakim jest Zwierzę Mocy. Oferowane ćwiczenie podróży do dolnego świata jest podstawową praktyką szamańską wykonywaną od tysięcy lat.

Muzyka została skomponowana w oparciu o pierwotne instrumenty. MUZYKA ŚWIATA, szamański trans, medytacja, etno, uzdrawiające dźwięki. To MISTERIUM - duchowa uczta , która wprowadza uczestnika w stan głębokiej kontemplacji. To wyprawa w głąb siebie do źródła, do korzeni, do światła. Oprócz gongów doświadczamy również dźwięków śpiewających, mis tybetańskich, fletów, didgeridoo, tampury, cytry, harmonium i odgłosów natury.

83

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Nagranie Podróż po Zwierzę Mocy z serii "Ścieżki Szamana" Produkt dostępny w formacie Mp3 Czas trwania: 34 minut 43 sekund. Najwyższa...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.