• -20%
Intencja Orła
search
  • Intencja Orła
  • Intencja Orła

Intencja Orła - mp3 Bez Płyty)

19,99 zł
15,99 zł Oszczędź 20%

Nagranie Intencja Orła z serii "Ścieżki Szamana"

Produkt dostępny w formacie Mp3

Czas trwania: 35 minut 10 sekund. Najwyższa jakość MP3 320kbps

Kliknij aby odsłuchać krótki fragment.

BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Nagranie Intencja Orła to prowadzona medytacja zabierająca nas w Świat Szamanizmu. Oferowane ćwiczenie jest podstawową praktyką szamańską wykonywaną od tysięcy lat.

Muzyka została skomponowana w oparciu o pierwotne instrumenty. MUZYKA ŚWIATA, szamański trans, medytacja, etno, uzdrawiające dźwięki. To MISTERIUM - duchowa uczta , która wprowadza uczestnika w stan głębokiej kontemplacji. To wyprawa w głąb siebie do żródła, do korzeni, do światła. Oprócz gongów doświadczamy również dzwięków śpiewających, mis tybetańskich, fletów, didgeridoo, tampury, cytry, harmonium i odgłosów natury.

• Ułatwia osiągnięcie projekcji astralnej

• Wspomaga w odbyciu duchowej podróży

• Wprowadza w głęboki relaks i medytację

84

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Nagranie Intencja Orła z serii "Ścieżki Szamana" Produkt dostępny w formacie Mp3 Czas trwania: 35 minut 10 sekund. Najwyższa jakość...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.