Afirmacja OOBE
search
  • Afirmacja OOBE

Afirmacja OOBE - mp3 (Bez płyty)

4,99 zł

Nagranie medytacyjne "Afirmacja OOBE" ułatwiające osiąganie projekcji astralnej, oobe i świadomego snu.

Produkt dostępny w formacie Mp3

Czas trwania: 21 minut 53 sekund. Najwyższa jakość Mp3 128kbps

BRAK PŁYTY - NAGRANIE WYSYŁANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Ilość

Nagranie “Afirmacja OOBE” to programowanie podświadomości na doznania OOBE, Projekcję Astralną, Świadome Sny. Afirmacja to pewien rodzaj autosugestii. Często powtarzana afirmacja wpływa do naszej podświadomości i zaczyna manifestować się w naszej rzeczywistości. Nagranie Afirmacja OOBE może nam w znaczący sposób pomóc osiągać odmienne stany świadomości takie jak doznania poza ciałem, projekcje astralne, świadome sny. Stosowanie afirmacji polega na przekonywaniu podświadomości do prawdziwości afirmowanych treści. Treści, które wpajamy do podświadomego umysłu powinny być dominującymi, aby nie konfliktowały z innymi programami już zainstalowanymi. W przypadku OOBE mogą to być głęboko zakorzenione programy takie jak (afirmacja na mnie nie działa, OOBE jest trudne, ciągle mi się nie udaje, to nagranie pewnie mi nie pomoże itp.). Powtarzanie odpowiednich sugestii i treści na okrągło ma na celu wywołać poczucie bezgranicznej wiary i pewności w osiągnięcie tego co afirmujemy. Można powiedzieć, że afirmowanie to proces, który jest długotrwały. Wbrew pozorom, przy odpowiednim nastawieniu i głębokiej wierze afirmacje zaczynają działać niesamowicie szybko. Bardzo pomocne staje się skupianie uwagi na Sercu co powoduje odpowiedni stan otwartości wzmacniając naszą wiarę w nieuchronny sukces.

88
star star star star star
2019-11-26
Agata
swietne
super nagranie :) polecam
 
Nagranie medytacyjne "Afirmacja OOBE" ułatwiające osiąganie projekcji astralnej, oobe i świadomego snu. Produkt dostępny w formacie Mp3...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.