zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

"Drzewo Życia" - EosCris - Obraz Akrylowy - 80x60cm
search
  • "Drzewo Życia" - EosCris - Obraz Akrylowy - 80x60cm
  • "Drzewo Życia" - EosCris - Obraz Akrylowy - 80x60cm
  • "Drzewo Życia" - EosCris - Obraz Akrylowy - 80x60cm

"Drzewo Życia" - EosCris - Obraz Akrylowy - 80x60cm

1 699,99 zł

Wspaniały i niepowtarzalny - obraz "Drzewo Życia", którym pragniesz udekorować swój salon, sypialnię, biuro, studio jogi, czy miejsce w którym oddajesz się medytacji.

Ten wyjątkowy obraz emanuje siłą i mądrością natury. Odzwierciedla nie tylko przemijającą naturę ale także kolory siedmiu czakr, które symbolizują drogę ku oświeceniu oraz dodają mu harmonii i równowagi.

Wymiary: 80x60x3cm

Materiał: 100% bawełniane płótno (przed malowaniem zostało zagruntowane), farby akrylowe, medium.

Sygnowany: w prawym dolnym rogu

Rok: 2022

Ważne: Kupujesz tylko Obraz artystki, a nie prawa autorskie do obrazu. 

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Zdjęcia są poglądowe.

To, co wyróżnia ten obraz, to jego Moc i unikalność. Namalowany z użyciem wysokiej jakości farb akrylowych oraz wysokiej jakości medium  jest jedynym w swoim rodzaju. Boki obrazu są zamalowane, dzięki czemu nie potrzebuje on dodatkowej ramy.

"Drzewo Życia" to obraz mocy, który przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie swoim niepowtarzalnym stylem i kolorami. To oryginalne dzieło sztuki, które nie ma swojej kopii oraz nigdy nie powstanie taki drugi. 

Zapewniamy Cię, że ten niezwykły obraz nie tylko ozdobi Twoje wnętrze, ale również będzie przypominał Ci o Mocy i pięknie natury każdego dnia. Bądź jednym z nielicznych, którzy posiadają ten wyjątkowy obraz w swojej kolekcji!

Obraz dobrze zabezpieczony na czas wysyłki. 

Oryginał. Dzieło sztuki. Wszelkie kopiowanie obrazu, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben jest zabronione.

Obraz sprzedawany bez ramy widniejącej na zdjęciu. Zdjęcie poglądowe.

Obraz namalowany przez artystkę o wielu twarzach. EosCris, bo o niej mowa - jej obrazy napełnione są Mocą i Tajemnicą, do której odkrycia gorąco zapraszamy! Tworzy z pasji i chęci dzielenia się. Tworzy dzieła jedyne w swoim rodzaju i nie spotkasz takiego drugiego.

------------------------------------

Zdjęcia obrazów, mają charakter poglądowy.  Wszystkie obrazy i zdjęcia prezentowane na naszych aukcjach są chronione prawem autorskim. 

Wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody firmy szamanskibeben jest zabronione.

Dodatkowe informacje: Ustawa z dnai 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz 83)

363
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.