Tygrysie Oko Drzewo Życia - Orgonit Piramida
search
  • Tygrysie Oko Drzewo Życia - Orgonit Piramida
  • Tygrysie Oko Drzewo Życia - Orgonit Piramida
  • Tygrysie Oko Drzewo Życia - Orgonit Piramida
  • Tygrysie Oko Drzewo Życia - Orgonit Piramida
  • Tygrysie Oko Drzewo Życia - Orgonit Piramida

Tygrysie Oko Drzewo Życia - Orgonit Piramida

169,99 zł

Orgonit, zawsze harmonizuje i witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii.

Tygrysie oko przynosi bogactwo i sukces w interesach, niczym magnes przyciąga pieniądze, dlatego jest dobrym talizmanem dla początkujących biznesmenów.

Orgonit Tygrysie Oko Drzewo Życia

Materiały: kamień tygrysie oko, kryształ górski , Miedź, Żywica

Wymiary: 7x7x6 cm

Czym jest orgonit?

Ilość

Tygrysie Oko wspomaga przy: stanach lękowych, depresji, apatii, stresie, uczuciu zwątpienia, zmianach nastroju, pomaga docenić obfitość i dostatek, które nas otaczają, pomaga rozpoznać i usunąć nasze wady i słabości.
Wzmacnia: optymizm, orientację, koncentrację, umiejętność przyswajania, uwagę, intuicję, wrażliwość na innych ludzi, tolerancję, wspiera każdy rodzaj pracy umysłowej.

Orgonit jest urządzeniem przeznaczonym do harmonizowania i transformowania negatywnej energii ze swojego otoczenia. Orgonit wciąga do siebie negatywną eteryczną (orgonową) energię ze swojego otoczenia i poprzez swój unikalny skład zamienia ją w pozytywną dla ludzkiej psychiki i zdrowia, życiodajną energię. Współpracuje z ogólnie dostępną i wszechobecną kosmiczną energią, którą pierwszy odkrywca orgonitowych akumulatorów, (z których później skonstruowano orgonity) austriacki psycholog i psychiatra dr Wilchelm Reich, nazwał ORGON. Twierdził on, że ta energia jest obecna we wszystkich żywych organizmach w całym wszechświecie. Dla cywilizacji Wschodu nie jest to żadna nowość, albowiem energia ta znana jest w Indiach pod nazwą prana, w Chinach jako Chi, jeszcze w innych miejscach jako Qi, huna, energia odyczna lub energia eteru. Wiedzę o jej istnieniu wykorzystują różne nauki i filozofie takie jak na przykład Feng - Shui.26

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Orgonit, zawsze harmonizuje i witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii. Tygrysie oko przynosi bogactwo i sukces...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.

Może ci się również spodobać