zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Turmalin OM 7 czakr - Orgonit Piramida
search
  • Turmalin OM 7 czakr - Orgonit Piramida
  • Turmalin OM- Orgonit Piramida
  • Turmalin OM- Orgonit Piramida
  • Turmalin OM- Orgonit Piramida
  • Turmalin OM 7 czakr - Orgonit Piramida

Turmalin OM 7 czakr - Orgonit Piramida

139,99 zł

Orgonit 7 czakr i turmalin. Orgonit, zawsze harmonizuje i witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii.

Turmalin – bogactwo, przyjaźń, miłość, a przy tym równowaga, harmonia i uziemienie. Kamień ten zaliczany jest do kamieni słonecznych, a więc przyciąga przyjaźń i inspirację i wszystkie inne dobre energie.

Materiały: kamień turmalin, kryształ górski , Miedź, Żywica

Wymiary: 7x7x6 cm

Czym jest orgonit?

Ilość

Średnia ocena tego produktu
0 / 5
star star star star star
Średnia : 0 / 5
Oparte na 0 opiniach Klientów.

Orgonit jest urządzeniem przeznaczonym do harmonizowania i transformowania negatywnej energii ze swojego otoczenia. Orgonit wciąga do siebie negatywną eteryczną (orgonową) energię ze swojego otoczenia i poprzez swój unikalny skład zamienia ją w pozytywną dla ludzkiej psychiki i zdrowia, życiodajną energię. Współpracuje z ogólnie dostępną i wszechobecną kosmiczną energią, którą pierwszy odkrywca orgonitowych akumulatorów, (z których później skonstruowano orgonity) austriacki psycholog i psychiatra dr Wilchelm Reich, nazwał ORGON. Twierdził on, że ta energia jest obecna we wszystkich żywych organizmach w całym wszechświecie. Dla cywilizacji Wschodu nie jest to żadna nowość, albowiem energia ta znana jest w Indiach pod nazwą prana, w Chinach jako Chi, jeszcze w innych miejscach jako Qi, huna, energia odyczna lub energia eteru. Wiedzę o jej istnieniu wykorzystują różne nauki i filozofie takie jak na przykład Feng - Shui.26
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować recenzje/opinie Zaloguj się lub utwórz konto .

Brak komentarzy do tego produktu.

Zobacz także