Oferta dnia

Orgonit Serce - Selenit Wisiorek

Orgonit Serce - Selenit Wisiorek

69,00 zł

Orgonit w kształcie serca z Selenitem.

Selenit rozbudza intuicję, pomaga śnić świadome sny. Kamień szczerości uczuć i dobroci serca.

Orgonit: Łagodzi, odtruwa, chroni przed elektrochemicznym smogiem.

Materiały: Selenit, Miedź, Akryl

Wymiary: 3,5cm

Ok. 1 m bawełnianego sznurka

Czym jest orgonit?

Ilość
Obecnie brak na stanie

Orgonit jest urządzeniem przeznaczonym do harmonizowania i transformowania negatywnej energii ze swojego otoczenia. Orgonit wciąga do siebie negatywną eteryczną (orgonową) energię ze swojego otoczenia i poprzez swój unikalny skład zamienia ją w pozytywną dla ludzkiej psychiki i zdrowia, życiodajną energię. Współpracuje z ogólnie dostępną i wszechobecną kosmiczną energią, którą pierwszy odkrywca orgonitowych akumulatorów, (z których później skonstruowano orgonity) austriacki psycholog i psychiatra dr Wilchelm Reich, nazwał ORGON. Twierdził on, że ta energia jest obecna we wszystkich żywych organizmach w całym wszechświecie. Dla cywilizacji Wschodu nie jest to żadna nowość, albowiem energia ta znana jest w Indiach pod nazwą prana, w Chinach jako Chi, jeszcze w innych miejscach jako Qi, huna, energia odyczna lub energia eteru. Wiedzę o jej istnieniu wykorzystują różne nauki i filozofie takie jak na przykład Feng - Shui.

26

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Orgonit w kształcie serca z Selenitem. Selenit rozbudza intuicję, pomaga śnić świadome sny. Kamień szczerości uczuć i dobroci serca....

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .