Orgonit Piramida - 7 czakr
search
  • Orgonit Piramida - 7 czakr
  • orgonit piramida
  • orgonit odpromiennik
  • oczyszczanie energii pola
  • emiter orgonu

Orgonit Piramida - 7 czakr

121,94 zł

Orgonit, zawsze harmonizuje i witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii.

Orgonit w kształcie piramidy 7 czakr.

Materiały: kamień (Amethyst, Lapis, Turkus, Peridot, Cytryn, Karneol, Granat), Miedź, Żywica

Wymiary: 7.5x7.5x6 cm

Czym jest orgonit?

Ilość

Orgonit jest urządzeniem przeznaczonym do harmonizowania i transformowania negatywnej energii ze swojego otoczenia. Orgonit wciąga do siebie negatywną eteryczną (orgonową) energię ze swojego otoczenia i poprzez swój unikalny skład zamienia ją w pozytywną dla ludzkiej psychiki i zdrowia, życiodajną energię. Współpracuje z ogólnie dostępną i wszechobecną kosmiczną energią, którą pierwszy odkrywca orgonitowych akumulatorów, (z których później skonstruowano orgonity) austriacki psycholog i psychiatra dr Wilchelm Reich, nazwał ORGON. Twierdził on, że ta energia jest obecna we wszystkich żywych organizmach w całym wszechświecie. Dla cywilizacji Wschodu nie jest to żadna nowość, albowiem energia ta znana jest w Indiach pod nazwą prana, w Chinach jako Chi, jeszcze w innych miejscach jako Qi, huna, energia odyczna lub energia eteru. Wiedzę o jej istnieniu wykorzystują różne nauki i filozofie takie jak na przykład Feng - Shui.

290
star star star star star
2021-07-28
Kizia
ekstra
działa i pięknie wygląda
 
Orgonit, zawsze harmonizuje i witalizuje organizm, a także oczyszcza przestrzeń z negatywnej energii. Orgonit w kształcie piramidy 7...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.