Oferta dnia

Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

39,30 zł

Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych

Autor: dr Danuta Adamska-Rutkowska
Wydawnictwo: Vital
ISBN: 978-83-7377-777-4
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 392
Format: 14,5 x 20,5 cm
Oprawa: miękka

Ilość

Czy wiesz, że istnieją inne rzeczywistości, których nie widzimy? Dzięki tej książce poznasz te niedostrzegalne elementy, których istnienie udowodniono naukowo. Autorka zaprasza do przekraczania granic, przełamywania bariery czasu, przestrzeni i materii. Omawia anomalne zjawiska jak teleportacja, podróże w czasie – w przeszłość jak i w przyszłość. Przybliża również bardzo tajemnicze przeżycia jakimi są doświadczenia poza ciałem. Podkreśla rolę świadomości oraz podaje przykłady rozwoju duchowych form istnienia w różnych wymiarach. W tej książce znajdziesz również charakterystykę rzadko opisywanych zjawisk jak jałowe nieba i różne obszary piekieł. Dowiesz się czym jest reinkarnacja i jaki ma na ciebie wpływ pamięć z poprzednich wcieleń. Zajrzyj za zasłonę czasu i przestrzeni.

250

Brak komentarzy do tego produktu.

 
Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych Autor: dr Danuta Adamska-Rutkowska Wydawnictwo: Vital ISBN: 978-83-7377-777-4 Rok wydania:...

Napisz komentarz !Be careful not to mention your personal informations (name, email, ...).


Przesyłając ten komentarz, zgadzasz się, aby został opublikowany i publicznie dostępny. Przedłożenie tego komentarza wymaga przetwarzania danych, których warunki i okres przechowywania są regulowane przez naszą politykę ochrony danych. Przeczytaj nasze warunki.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zgłaszać nadużycia Zaloguj się lub załóż konto .
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą głosować na komentarz  Zaloguj się lub załóż konto .